Julia Wieniawa wraca do formy. Aktorka rozpoczęła intensywne ćwiczenia z trenerem personalnym

Julia Wieniawa nie marnuje czasu. Młoda gwiazda postanowiła wrócić do bardziej aktywnego trybu życia. W tym celu wykorzystała swoją domową siłownię. Ćwiczenia przygotował dla aktorki trener personalny.

Julia Wieniawa zaraża dobrą energią. Gwiazda często jest dla wielu młodych osób motywacją do wprowadzania zmian. Aktorka nie tak dawno wyznała, że przez ostatni czas trenowała znacznie mniej i pozwoliła sobie na chwilę przerwy. Jednak, jak sama stwierdziła, "kończy z winkiem" i wraca na właściwe tory. Słowa przerodził się w czyny, a Julia już wykonuje kolejne akrobacje na świeżo wykończonej domowej siłowni.

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiada o swoich suplementach

Julia Wieniawa wraca do treningów. Tym razem stawia na zajęcia w domu

Choć Julka kocha siłownię, tym razem postanowiła skorzystać ze swojego prywatnego lokum. Trening został opracowany przez Tadeusza Gauera, jednego z najpopularniejszych wśród gwiazd instruktorów. Gauer pilnował, aby każde powtórzenie Wieniawa wykonała w poprawny i dokładny sposób. Nie było to aż tak trudne, Julia bardzo angażuje się w ćwiczenia i widać, że wykonuje je z pasją.

Aktorka wykonała podnoszenia ciężarka, utrudnione przez założoną na nogi taśmę oporową. Następnie pokazała, jak  robi szybkie unoszenia nóg w pozycji leżącej; w tej pozycji świetnie pracują napięte mięśnie brzucha. Ostatnim zaprezentowanym ćwiczeniem były przeskoki na piłce treningowej. Całość, choć wyglądała na prostą, do łatwego zestawu nie należała. Każde pojedyncze zadanie wymagało użycia sporej siły, a także zachowania koordynacji. W komentarzach posypały się słowa uznania za determinację.

Jest siła i moc! Sztos, jesteś mega zdolną kobietą! Nic dodać, nic ująć.
Ale przydałaby mi się taka motywacja.
Aż chce się zaraz zrobić to samo - czytamy pod wrzuconym postem.
 

Trening Julii może nam dać porcję dodatkowej motywacji do działania. Tak trzymać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.