Paulina Sykut-Jeżyna wróciła na siłownię. "Zła energia spalona". Po takim treningu to nic dziwnego!

Paulina Sykut-Jeżyna regularnie ćwiczy i nie ukrywa, że dzięki treningom zyskuje wiele pozytywnej energii. Prezenterka spotkała się na zajęciach z osobistą instruktorką. Jest moc!

Paulina Sykut-Jeżyna nie zwalnia tempa i pokonuje kolejne powtórzenia na siłowni, pilnowana przez ulubioną trenerkę, aby każde ćwiczenie wykonać dokładnie. Pokazane pozycje do łatwych nie należą - podnoszenia piłki i steppera sprawiają, że zajęcia są bardzo dynamiczne i pozwalają spalić dużo kalorii. Oto zestaw ćwiczeń, które wykonała znana prezenterka.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna wróciła na siłownię. Zaczyna od razu od intensywnego treningu

Przez dziennikarką od pierwszych minut zostały postawione wymagające sporego wysiłku zadania. Paulina najpierw wykonała pajacyki z zejściem do pozycji deski, opierając dłonie o stepper. W ten sposób mięśnie zaczęły pracować na wyższych obrotach, a tkanka tłuszczowa mogła spalać się szybciej. Po odpowiedniej liczbie powtórzeń przyszła pora na deskę oraz wspinaczkę górską, cały czas opierając ręce na podwyższeniu. Kolejnym ćwiczeniem jest bieg w miejscu z unoszeniem wyprostowanych nóg do przodu.

Po tej części, czas na trochę treningu siłowego z kettlebells, naprzemienną deskę na prostych i zgiętych przedramionach oraz pajacykach w ostatniej pozycji. Nie zabrakło też unoszenia bioder w górę, podczas wykonywania deski bocznej. Ostatnimi pokazanymi ćwiczeniami były pozycje na macie z unoszeniem piłki treningowej, co doskonale wpływa na mięśnie brzucha.

Intensywny trening Pauliny Sykut-Jeżyny. Jakie przynosi korzyści?

Pokazane na InstaStories dziennikarki ćwiczenia świetnie się sprawdzą, gdy chcemy wzmocnić mięśnie ramion, brzucha oraz nóg. Szybkie zmiany poszczególnych pozycji, które wykonujemy w seriach, sprawiają, że nasz metabolizm przyspieszy, a tkanka tłuszczowa ulegnie redukcji.

Po treningu zawsze przypływ dobrej energii, bo ta zła energia spalona - dodaje Paulina Sykut-Jeżyna.

Dodatkowo wydzielające się podczas ruchu endorfiny wprawią nas w lepszy nastrój oraz zadziałają pobudzająco.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.