Paulina Sykut-Jeżyna wróciła na siłownię. "Zła energia spalona". Po takim treningu to nic dziwnego!

Paulina Sykut-Jeżyna regularnie ćwiczy i nie ukrywa, że dzięki treningom zyskuje wiele pozytywnej energii. Prezenterka spotkała się na zajęciach z osobistą instruktorką. Jest moc!

Paulina Sykut-Jeżyna nie zwalnia tempa i pokonuje kolejne powtórzenia na siłowni, pilnowana przez ulubioną trenerkę, aby każde ćwiczenie wykonać dokładnie. Pokazane pozycje do łatwych nie należą - podnoszenia piłki i steppera sprawiają, że zajęcia są bardzo dynamiczne i pozwalają spalić dużo kalorii. Oto zestaw ćwiczeń, które wykonała znana prezenterka.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna wróciła na siłownię. Zaczyna od razu od intensywnego treningu

Przez dziennikarką od pierwszych minut zostały postawione wymagające sporego wysiłku zadania. Paulina najpierw wykonała pajacyki z zejściem do pozycji deski, opierając dłonie o stepper. W ten sposób mięśnie zaczęły pracować na wyższych obrotach, a tkanka tłuszczowa mogła spalać się szybciej. Po odpowiedniej liczbie powtórzeń przyszła pora na deskę oraz wspinaczkę górską, cały czas opierając ręce na podwyższeniu. Kolejnym ćwiczeniem jest bieg w miejscu z unoszeniem wyprostowanych nóg do przodu.

Ewa Chodakowska Dietetyczny dzienny jadłospis Ewy Chodakowskiej. Jest pysznie! MATERIAŁ PROMOCYJNY PR

Po tej części, czas na trochę treningu siłowego z kettlebells, naprzemienną deskę na prostych i zgiętych przedramionach oraz pajacykach w ostatniej pozycji. Nie zabrakło też unoszenia bioder w górę, podczas wykonywania deski bocznej. Ostatnimi pokazanymi ćwiczeniami były pozycje na macie z unoszeniem piłki treningowej, co doskonale wpływa na mięśnie brzucha.

Lucy Gornall przez dwa tygodnie robiła 500 przysiadów dziennie Dziennikarka przez dwa tygodnie robiła aż 500 przysiadów dziennie. Oto wyniki wyzwania MATERIAŁ PROMOCYJNY PR

Intensywny trening Pauliny Sykut-Jeżyny. Jakie przynosi korzyści?

Pokazane na InstaStories dziennikarki ćwiczenia świetnie się sprawdzą, gdy chcemy wzmocnić mięśnie ramion, brzucha oraz nóg. Szybkie zmiany poszczególnych pozycji, które wykonujemy w seriach, sprawiają, że nasz metabolizm przyspieszy, a tkanka tłuszczowa ulegnie redukcji.

Po treningu zawsze przypływ dobrej energii, bo ta zła energia spalona - dodaje Paulina Sykut-Jeżyna.

Dodatkowo wydzielające się podczas ruchu endorfiny wprawią nas w lepszy nastrój oraz zadziałają pobudzająco.

Więcej o: