Miley Cyrus pokazała, jak przygotowuje się do Super Bowl. Artystka biega i śpiewa jednocześnie

Miley Cyrus już siódmego lutego wystąpi podczas kolejnego Super Bowl. Wokalistka przygotowuje się koncertu od wielu tygodni. Teraz zdecydowała się pokazać, jak wyglądają jej treningi. Jest intensywnie!

Miley Cyrus uwielbia być w ruchu. Nie bez powodu w jej domu znajduje się pokaźnych rozmiarów siłownia, gdzie gwiazda spędza dużo czasu. Występy na scenie to nie tylko wysiłek dla strun głosowych, ale też całego ciała. Miley podczas koncertów często tańczy i śpiewa jednocześnie. W jaki sposób wyćwiczyła tę umiejętność? Dzięki przygotowaniom Cyrus do Super Bowl wiemy, jak piosenkarka trenuje przed występami.

Zobacz wideo Miley Cyrus szykuje się do występu na Super Bowl

Miley Cyrus ćwiczy przed Super Bowl. Śpiewanie podczas treningu? Dla wokalistki to żaden problem

Piosenkarka ćwiczenia przed występami bierze na bardzo poważnie i nie traci czasu. Ostatnie dni są wyjątkowo intensywne. Cyrus, pod opieką trenerki personalnej, pokonuje kolejne kroki na bieżni, w tym samym czasie przygotowując do występu swój głos. Jednoczesne śpiewanie oraz szybki marsz czy bieganie nie należy do łatwych zadań. Dzięki połączeniu tych dwóch form aktywności, wokalistka nie ma potem najmniejszego problemu. aby poradzić sobie z wykonaniem choreografii oraz piosenki. Miley pokonuje kolejne metry na bieżni, śpiewając praktycznie bez żadnego wysiłku! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Z niecierpliwością czekamy na występ Cyrus podczas tegorocznego Super Bowl.

Dlaczego warto wypróbować bieżnię?

Jak widzimy, Cyrus wyjątkowo upodobała sobie taką formę ćwiczeń. Bieżnia umożliwia wykonanie całkiem niezłego treningu cardio. Jeżeli nie mamy możliwości pobiegać na zewnątrz, jest to dobra alternatywa. Ćwiczenie na bieżni świetnie rozgrzewa ciało i pozwala nam przygotować się do bardziej wymagających treningów. Pamiętajmy jednak, aby bieganie w ten sposób nie zastąpiło nam całkowicie tego ćwiczenia w normalnej formie. Bieganie na świeżym powietrzu nadal jest bardziej efektywne i pozwala na dotlenienie organizmu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.