Jak członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej dbają o formę? Popularny magazyn zdradza szczegóły

Perfekcyjny wygląd członków brytyjskiej rodziny królewskiej to nie tylko zasługa pięknych kreacji balowych oraz makijażu. Aby zadbać o sylwetkę, każdy na dworze musi się nieco wysilić. Jak wyglądają królewskie treningi?

Pozostanie w świetnej formie to nie tylko obowiązek księcia Williama, lecz także innych członków królewskiego rodu. Jak wiadomo, ulubionymi treningami księżnej Kate są cardio oraz trening siłowy. Żona księcia Harry'ego stawia z kolei na jogę oraz pilates. Jakie sporty preferują inne panie z brytyjskiej rodziny królewskiej? Magazyn "New Idea" uchylił rąbka tajemnicy.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Ulubione treningi brytyjskiej rodziny królewskiej

Camilla Parker-Bowles

Żona księcia Karola lubi zaznajamiać się z najnowszymi trendami, dotyczącymi dbania o zdrowie oraz urodę. Oprócz jogi, księżna dwa lata temu zaczęła... ćwiczyć balet. Camilla zapisała się na specjalne zajęcia barre dla osób po pięćdziesiątce. Codziennie też chodzi na długie spacery, aby poprawić krążenie i dotlenić organizm.

Księżniczka Beatrice

Jak donosi magazyn, księżniczka Beatrice, jako pierwsza z rodziny królewskiej, w 2010 roku przebiegła maraton. Sześć lat później ukończyła triatlon. Księżniczka od dawna prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Korzysta też z zajęć z trenerką personalną, która opracowuje zajęcia składające się z intensywnych ćwiczeń działających na całe ciało.

Księżniczka Anna

Warto przypomnieć, że księżniczka Anna jest byłym jeźdźcem olimpijskim. Córka Elżbiety II zachowuje sprawność dzięki ukochanemu jeździectwu oraz długim spacerom. Tak jak pozostali członkowie rodziny królewskiej, Anna również dba o zrównoważoną dietę, a w jej menu nie brakuje warzyw i owoców. Jak ognia unika przetworzonej żywności.

Księżniczka Eugenia

Córka Andrzeja, syna Elżbiety II, jest wyjątkowo aktywna fizycznie. W udzielanym wywiadzie przyznała, że wstaje przed siódmą, aby o tej godzinie być już w parku i rozpocząć codzienny trening. Ćwiczenia, które wtedy wykonuje to m.in. przysiady, wykroki, burpees. Gdy tylko jest taka możliwość, księżniczka z ochotą wyjeżdża na narty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.