Halle Berry ujawniła swoje sposoby na płaski brzuch. "Muszę nad nim ciężko pracować"

Sylwetka Halle Bery wzbudza zachwyt. Popularna aktorka przyznała, że musi się nieźle napracować, aby zachować kondycję. Szczególnie problematyczne są mięśnie brzucha - jak je ćwiczy?

Halle Berry często publikuje na swoim Instagramie posty, dotyczące treningów. Gwiazda staje się coraz bardziej rozpoznawalna w branży fitness. W ostatnim wpisie Berry przyznała, że najtrudniej jest jej wyćwiczyć... mięśnie brzucha, czego kompletnie nie widać! W jaki sposób uzyskuje takie wyniki?

Zobacz wideo Halle Berry zabrała syna na trening

Halle Berry opowiedziała o ćwiczeniach na mięśnie brzucha

Podziwiając sylwetkę Halle aż trudno uwierzyć, że wytrenowanie mięśni brzucha przynosi aktorce jakikolwiek problem. 

Brzuch jest moim obszarem problemowym, więc muszę nad nim ciężko pracować. Trochę za bardzo rozleniwiłam się podczas urlopu, ale teraz wracam - czytamy na Instagramie Berry.
 

Aktorka sporo boksuje, jej trening nie może też nie odbyć bez skakanki, która szybko podnosi tętno i pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. Te niewielkie akcesorium towarzyszy Halle przy każdych ćwiczeniach. Gwiazda przyznała się również, że aby szybciej wyćwiczyć mięśnie brzucha i wrócić do ulubionej formy stosuje opaski oporowe, specjalny pas oraz... kombinezon. Trening w takim stroju sprawia, że ciało spala znacznie więcej kalorii. Co więcej, po standardowym treningu obecnie Berry wykonuje drugi, skupiony właśnie na mięśniach brzucha. 

Bycie w formie utrudnia podstępna choroba

Chociaż figura Berry jest naprawdę świetna, aktorka dużo nad sobą pracuje. Uzupełnieniem treningowej rutyny jest dieta, która musiała ulec transformacji z powodu choroby. Halle cierpi na cukrzycę, przez co w jej jadłospisie cukier może być niebezpieczny. Ulubione potreningowe batoniki musiały pójść w niepamięć, a w ich miejsce pojawiły się zdrowe źródła energii bez cukru.

Więcej o:
Copyright © Agora SA