Mała przestrzeń to brak możliwości dobrych ćwiczeń? Trenerka udowadnia, że jest zupełnie inaczej

Wydaje ci się, że w niewielkim pokoju trudno jest zrobić dobry trening całego ciała? Te ćwiczenia wyprowadzą cię z błędu.

Jeżeli jedyną wymówką, która nam została, to brak miejsca do ćwiczeń, to nic z tego. Kelsey Wells pokazuje, że ten powód unikania treningów jest zupełnie bez sensu. Popularna trenerka pokazała na Instagramie trening obwodowy składający się z trzech ćwiczeń, które zrobimy praktycznie w każdych warunkach.

Zobacz wideo Kelsey Wells pokazuje domowy trening na małej przestrzeni

Domowy trening obwodowy, który zrobimy na małej przestrzeni

Kelsey Wells to certyfikowana trenerka, która dzięki swoim prostym treningom, które zaczęła publikować na Instagramie, zyskała ogromną popularność. Jej konto śledzi już prawie trzy miliony obserwatorów. Wells w prosty sposób udowadnia, że nie tylko ćwiczenia na siłowni mogą być efektywne. W ostatnim czasie Kelsey rozprawiła się ze wszystkimi niedowiarkami twierdzącymi, że mała przestrzeń uniemożliwia wykonanie dobrych ćwiczeń. Trenerka z wykorzystaniem krzesła oraz kettlebells przygotowała obwodowe zajęcia angażujące całe ciało. Dodatkową zaletą jest fakt, że na zaprezentowany trening naprawdę nie potrzebujemy wiele czasu. Na pewno uda nam się w ciągu dnia poświęcić na aktywność kilka minut. Kelsey proponuje trzy obwody ćwiczeń, a następnie serię turbospalania, która przyspieszy proces pozbywania się tkanki tłuszczowej. Z czego konkretnie składają się poszczególne części zajęć?

Trening obwodowy (trzy powtórzenia)

  • Martwy ciąg z podniesieniem kettlbells - 50 sekund.
  • Plank z przechodzeniem z wyprostowanych rąk na zgięcia przedramion - 50 sekund.
  • Przysiad w wyskokiem - 50 sekund.

Między ćwiczeniami nie robimy przerwy, po całym obwodzie czas na 30-sekundową pauzę. Potem przechodzimy do kolejnego obwodu. Po zakończeniu trzeciego kółka czas na trubospalanie.

Trubospalanie

  • Pompki przy wykorzystaniu krzesła - 60 sekund.
  • Wspinaczka górska z podwyższeniem i uniesieniem nogi w górę - 60 sekund.
  • Przeskoki przez krzesło - 60 sekund.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń nie zapomnijcie o prawidłowej rozgrzewce! Tutaj znajdziecie naszą propozycję.

Więcej o:
Copyright © Agora SA