Kim Kardashian nie przepada za dietami, ale i tak udaje jej się zachować wagę w normie. Ma na to kilka sposobów

Kim Kardashian trudno jest zrezygnować z ulubionych przysmaków. Celebrytka na szczęście nie musi tego robić. Wystarczy, że stosuje kilka zasad, a waga i tak stoi w miejscu.

Kim Kardashian nie przepada za stosowaniem jakichkolwiek diet redukcyjnych. Aby jednak utrzymać linię, musiała znaleźć sposoby, by cieszyć się zarówno jedzeniem, jak i swoją wagą. Celebrytka udowadnia, że nie musimy rezygnować z ulubionych przysmaków, nawet jeśli chcemy schudnąć. Oto triki, do których stosuje się Kardashianka.

Zobacz wideo Fani śmieją się z Kim Kardashian. Gwiazda ostro odpowiada na zarzuty i pokazuje, co skrywa w lodówce

W jaki sposób Kim Kardashian utrzymuje linię bez restrykcyjnej diety?

Kim stosuje pięć zasad żywieniowych, które pozwalają na cieszenie się smakiem ulubionych potraw. Dzięki tym wskazówkom możemy stosować dietę bez wyrzeczeń.

Skup się na bilansie kalorycznym

To najważniejsza zasada z całego zestawienia. Wyliczenie dziennego zapotrzebowania na kalorie pomoże w unikaniu przejadania się. W sieci znajdziemy mnóstwo kalkulatorów, które na podstawie podanych przez nas informacji (wiek, wzrost, waga, tryb życia itp.) wyliczą dokładną liczbę kalorii, którą nasz organizm potrzebuje, aby pozostać sytym. Gdy poznamy już tę liczbę, zasada jest prosta - pilnujemy, aby nie zjadać więcej. Tym sposobem nie musimy rezygnować z ulubionego spaghetti.

Dodawaj, zamiast eliminować

To bardzo ciekawa rada; Kim radzi, aby zamiast skupiać się na tym, co musimy wyrzucić zacząć... dodawać żywność bogatą w witaminy i minerały. Różnorodny jadłospis i odkrywanie nowych smaków może być ciekawym doświadczeniem. Zamiast zjadać kolejny kawałek odkryjemy, że bardziej smakuje nam egzotyczny owoc, który nie dość, że jest pyszny, dostarczy niezbędnych witamin.

Zwróć uwagę na porcje

To prosty trik psychologiczny, który pomaga niejako oszukać poczucie głodu. Przełóżmy zwykłą porcję naszego posiłku na mniejszy talerz. Dzięki temu będziemy syci po jednej porcji i unikniemy podjadania.

Nie bój się błonnika

Nie od dzisiaj wiadomo, że żywność bogata w błonnik na dłużej zapewnia nam uczucie sytości. Błonnik pozwala również na podkręcenie naszego metabolizmu, co tylko sprzyja pięknej sylwetce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.