Małgorzata Rozenek polubiła nowe treningi i pokazała na Instagramie, jak ćwiczy. Tak dba o formę

Małgorzata Rozenek bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie intensywne treningi. Celebrytka cały czas próbuje czegoś nowego. W końcu przyszedł czas na popularne zajęcia.

Małgorzata Rozenek nie próżnuje nawet na wakacjach. Między wypoczynkiem na plaży znajduje czas na treningi, aby cały czas pozostać w formie. Rozenek przyznała, że na wyjeździe zafascynowała ją joga. To właśnie nagraniem z tego treningu podzieliła się na Instagramie.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek ćwiczy jogę razem z instruktorką

Podczas stawiania pierwszych kroków w nowym treningu Małgorzatę pilnowała instruktorka, aby każda figura została wykonana prawidłowo. Celebrytka wykonała podstawową serię oddychania połączonego z medytacją, a także wiele pozycji rozciągających. Pod sam koniec, aby sobie pomóc rozciągnąć mięśnie nóg, Małgorzata użyła taśmy treningowej, która sprawia, że poszczególne partie mięśni muszą wykonać większą pracę. Na koniec powtórka z rozrywki i kilka chwil poświęconych na spokojne oddychanie  przy zamkniętych oczach tak, aby wsłuchać się w swoje ciało. Oglądając nagranie, można śmiało stwierdzić, że gwiazda jest naprawdę bardzo dobrze rozciągnięta! A joga z pewnością pozwoli to jeszcze poprawić.

Joga jest coraz popularniejsza. To świetny rodzaj treningu

O zaletach jogi można się nieźle rozpisać. Najważniejszymi plusami jest niewątpliwie poprawa elastyczności i koordynacji, poznawanie własnego ciała, ale też wzmocnienie mięśni, spalanie zbędnych kalorii oraz redukcja stresu i nauka kontrolowania oddechu. Systematyczna joga wraz z medytacją pomaga ćwiczyć koncentrację oraz doskonale wycisza. Jogę może ćwiczyć każdy - wystarczy mata, trochę wolnego miejsca i odpowiedni instruktor. Obecnie znajdziemy mnóstwo świetnych treningowych propozycji w internecie - wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę. Warto spróbować na przykład 30-dniowych wyzwań dla początkujących. Po tym czasie zauważymy pierwsze efekty!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.