Justyna Steczkowska zdradziła sekret idealnej sylwetki. "Moje ciało jest wdzięczne, pomimo że każdy trening to udręka"

Justyna Steczkowska zachwyca fanów nienaganną sylwetką. Wokalistka przyznała, że za szczupłą figurą stoją treningi.

Na przestrzeni lat sylwetka Justyny Steczkowskiej praktycznie nie uległa zmianie. Wierni fani piosenkarki zastanawiają się, jak to możliwe, że przez cały czas Steczkowskiej udaje się zachować znakomitą formę. Dobre geny? To nie wystarcza - co przyznaje sama wokalistka. Na Instagramie Justyny pojawił się szczery wpis, dotyczący walki o taką figurę.

Zobacz wideo Anna Lewandowska podzieliła się szybkim intensywnym treningiem

Justyna Steczkowska podała szczegóły dbania o sylwetkę

Droga do wymarzonej sylwetki zawsze bogata jest w różne przeszkody i wydarzenia, które opóźniają ten proces. Piosenkarka udowadnia jednak, że tak naprawdę wszystko zależy od naszego podejścia. Jeśli zmobilizujemy się do systematycznej pracy, to nawet nadprogramowe kilogramy po ciąży zrzucimy bardzo szybko.

Lubię to zdjęcie. Pamiętam, że było zrobione pół roku po narodzinach Helenki. Widać na nim, jak inne miałam ciało, ale nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, bo byłam tak szczęśliwa, że urodziłam córeczkę, że cała reszta była tylko dodatkiem. Potem zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś - wspomina gwiazda.
 

Steczkowska wrzuciła na Instagram kilka zdjęć swojej sylwetki z różnych lat - na każdej fotografii wygląda świetnie. Wokalistka kontroluje swoją sylwetkę dzięki odpowiednio dobranym treningom.

Justyna Steczkowska motywuje do treningów

Bez odpowiedniej pracy nad sobą nie osiągniemy dobrych efektów. Steczkowska przyznaje, że bardzo często sama ma problem z odpowiednią motywacją i zdarza jej się szukać wymówek od treningów. Wie jednak, że najważniejsze jest, aby się w końcu przemóc.

Moje ciało jest mi wdzięczne (a ja mojemu ciału), pomimo tego, że każdy trening to udręka. Zawsze szukam wymówki, żeby sobie odpuścić i nie jestem zbyt szczęśliwa, jak na niego jadę, ale bardzo szczęśliwa i dumna, jak z niego wracam. Dumna, że kolejny raz udało mi się dotrzymać słowa samej sobie i szczęśliwa, bo ruch wyzwala mnóstwo endorfin. Dlatego zachęcam Was do tego, żebyście nie przestali się ruszać, ćwiczyć, biegać, spacerować, ćwiczyć jogę, dbać o swoje ciało i emocje - podkreśla wokalistka.

Jak widać, same dobre geny nie wystarczą - trzeba nauczyć się słuchać i obserwować swoje ciało, aby wiedzieć, jakie ćwiczenia najlepiej pomogą nam zadbać o sylwetkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.