Halle Berry opowiada o treningach w dobie pandemii. Aktorka zaopatrzyła się w trzy akcesoria i ćwiczy w domu

Wybuch pandemii sprawił, że wiele z nas ma ograniczone możliwości odbywania ulubionych treningów. Halle Berry nie poddaje się i systematycznie ćwiczy w domu. Aktorka zdradziła, jakie sprzęty do ćwiczeń znajdują się w jej domu.

Halle Berry skończyła 54 lata, a jej sylwetka nadal nadal jest motywacją dla dużo młodszych kobiet do tego, aby zacząć trenować. Aktorka kocha aktywność fizyczną i sama próbowała wiele różnych sportów, w tym np. boksu. Jak wygląda ćwiczeniowa rutyna Berry podczas pandemii koronawirusa?

Zobacz wideo Halle Berry zabrała syna na trening

Halle Berry nie rezygnuje z treningów na czas pandemii

Halle w rozmowie z magazynem "People" przyznała, że jej ćwiczeniowa rutyna w ciągu ostatnich miesięcy uległa ogromnej zmianie. Gwiazda musiała dostosować się do niecodziennych warunków, spowodowanych koronawirusem. Przeplanowanie dni wcale nie było łatwym zadaniem.

Myślę, że podczas pandemii łatwo było zapomnieć o częściach dnia poświęcanych na aktywność, ponieważ po prostu nie możemy robić tego, co robiliśmy, i trudno jest znaleźć sposób na zrobienie tych konkretnych treningów w domu - powiedziała Berry.

Halle postawiła sobie jednak za główny cel na te nietypowe czasy takie rozplanowanie dnia, aby znaleźć czas zarówno dla siebie na treningi, jak i na bycie mamą a także na pracę.

Trzy akcesoria, które znajdziemy na domowej siłowni Halle Berry

Aktorka postanowiła zorganizować treningi w domu. Z tego powodu po analizie swoich ulubionych ćwiczeń dokładnie wiedziała, co powinno znaleźć się w jej wyposażeniu. Tym sposobem Halle zaopatrzyła się w:

  • skakankę;
  • koło do jogi;
  • taśmy oporowe.

Skakanka zawiera odpowiednie dociążenie, dzięki czemu ćwiczenia cardio stają się bardziej efektowne. Kółko do jogi pomaga nie tylko w poprawie naszej elastyczności, lecz także przy ćwiczeniu równowagi i mobilności. Taśmy oporowe są z kolei hitem od wielu lat - te niewielkie akcesoria idealnie sprawdzają się, gdy chcemy zarysować nasze mięśnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.