Kate Hudson rozciąga się na domowej siłowni. Przy okazji odsłoniła umięśniony brzuch. Aktorka zdradziła też, co trenuje

W codziennej rutynie Kate Hudson nie może zabraknąć czasu na choć krótki trening. W domu aktorki znajduje się sala zajęć, w której może bez problemu wykonać ulubione ćwiczenia.

Kate Hudson kocha aktywność fizyczną i obecnie nie wyobraża sobie choćby dnia bez jakiegokolwiek treningu. Gwiazda dokładnie wie, które konkretnie ćwiczenia najlepiej wzmacniają jej ciało. Ciągle też próbuje nowych treningów, aby nie znudził jej obecny plan. Jak wygląda fitnessowe domowe centrum dowodzenia Hudson? Na Instagramie Kate możemy zobaczyć jego fragment.

Zobacz wideo Poranna joga Kate Hudson z niespełna dwuletnią córką

Kate Hudson rozciąga się na domowej siłowni

Hudson trenuje bardzo dużo jogi, dzięki czemu jest świetnie rozciągnięta. Między kolejnymi sesjami stawia też na stretching, aby odpowiednio rozluźnić i przygotować mięśnie do dalszej pracy. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się seria zdjęć ukazujących domowy stretching przy użyciu dodatkowego obciążenia , mocowanego przy kostkach. Hudson wykonała serie porządnych ćwiczeń na macie i z ciężarkami, pokazując na jednym zdjęciu płaski brzuch z zarysowanymi mięśniami. Biorąc również pod uwagę fakt, że Kate ma trójkę dzieci, jej sylwetka jest naprawdę świetna!

 

Co trenuje Kate Hudson?

Osiągnięcie szczupłej sylwetki nie byłoby możliwe, gdyby nie wybrany przez aktorkę program treningowy. 

Zmieniam nie tylko swój wygląd, lecz także sposób myślenia. Zdecydowałam się na program Tracy Anderson, a także "Body with Simone". Oprócz tego to, co wprawia mnie w najlepszy nastrój to pilates. Po nim czuję się naprawdę świetnie - wyznała Kate dla magazynu "Self".

Kondycja i figura gwiazdy są najlepszymi dowodami na to, że odpowiednie treningi oraz dieta to podstawa sukcesu. Hudson oprócz regularnych ćwiczeń stawia na zdrowe posiłki, a w jej jadłospisie nie może zabraknąć ulubionego soku z selera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.