Co Rebel Wilson je w ciągu dnia? Tak wygląda dietetyczny jadłospis aktorki. "Wcześniej jadłam 3000 kalorii dziennie"

Rebel Wilson osiągnęła swój zeszłoroczny cel przed czasem. Mimo to, gwiazda cały czas zwraca uwagę na to, aby jeść zdrowo. Jak wygląda jej przykładowe dzienne menu?

Przez ostatni rok sylwetka Rebel Wilson uległa ogromnej zmianie. Aktorka nie osiada jednak na laurach i nadal stosuje zdrową dietę. Nie zapomina też o treningach. Co dokładnie je gwiazda musicalu "Koty"? Ciekawe informacje pojawiły się na stronie magazynu "Hello!".

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Rebel Wilson zmieniła dietę

Przemiana Wilson cały czas szokuje. W sieci pojawia się coraz więcej informacji, dotyczących tego, w jaki sposób dokładnie Rebel udało się uzyskać takie wyniki. Tym razem pod lupę została wzięta dieta gwiazdy, a dokładniej, co najczęściej ląduje na jej talerzu na poszczególne posiłki.

Wcześniej jadłam około 3000 kalorii dziennie, w większości były to puste węglowodany, przez co szybko stawałam się głodna. Teraz stosuję dietę wysokobiałkową, co również jest wyzwaniem, ponieważ nigdy nie jadłam dużo mięsa - komentuje Wilson w rozmowie z "People".

Co w takim razie może jeść Wilson?

Przykładowe dzienne menu Rebel Wilson

Przypomnijmy, że gwiazda zdecydowała się na dietę Mayra, polegającą m.in. na dokładnym i uważnym przeżuwaniu każdego kęsa posiłku. Ważnym elementem tego modelu jest też wyłączenie słodyczy, fast foodów, nabiału oraz glutenu.

Śniadanie

Na pierwszy posiłek w ciągu dnia, aktorka zwykle wybiera jajecznicę ze szpinakiem i porcją wypiekanego w domu pieczywa. Inną opcją jest owsianka z owocami, takimi jak morele, jagody czy jabłka. Śniadanie do największy posiłek Rebel w ciągu dnia.

Lunch

Następnym posiłkiem w kolejności jest potrawa zawierająca rybę lub białe mięso. Wilson uwielbia łososia oraz kurczaka. Porcja białka zostaje zrównoważona porcją warzyw; ziemniaki, marchewka, pomidory, sałata i brokuły to początek długiej listy zdrowych pyszności. Uzupełnieniem całości jest ryż taki, jak do risotto.

Kolacja

Ostatni większy posiłek składa się zwykle z tych samych składników, co obiad, ale w mniejszej ilości. Ważne, aby na talerzu znalazły się świeże warzywa. 

Napoje i przekąski

Wilson polubiła się ze świeżym sokiem z grejpfruta, zieloną herbatą oraz wodą. Od czasu do czasu, pozwala sobie w tygodniu sięgnąć po coś słodkiego - pamięta jednak, z jakim ryzykiem się to wiąże i tak dobiera kaloryczność, aby bez problemu spalić potem przysmak podczas ćwiczeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.