Honorata Skarbek w zeszłym roku zrzuciła 10 kilogramów. Celebrytka zdradziła, jak wyglądały jej treningi

Honorata Skarbek wyznała na Instagramie, że w 2020 roku udało jej się schudnąć 10 kilogramów. Wiemy, jak wyglądała jej dieta. Co z treningami?

Honorata Skarbek w filmie opublikowanym na platformie YouTube opowiedziała internautom, jak wyglądała dieta, która pomogła jej pozbyć się kilku kilogramów. Oczywiście sama zmiana sposobu odżywiania nie wystarcza, jeśli chcemy wyrzeźbić sylwetkę. Co ćwiczyła Skarbek? Okazuje się, że jej trening nie był zbyt skomplikowany.

Zobacz wideo Honorata Skarbek dzielnie ćwiczy na siłowni

Honorata Skarbek schudła dzięki diecie i odpowiednim treningom

Honka przed wybuchem pandemii koronawirusa często chodziła na siłownię, gdzie pod opieką wykwalifikowanego trenera wykonywała różne ćwiczenia. Niestety, w momencie, gdy weszły obostrzenia, treningi na siłowni było po prostu niemożliwe. Z tego powodu, aby nie zaprzepaścić swoich postępów, Skarbek regularnie ćwiczyła w domu.

Kiedy starałam się zrzucić nadprogramowe kilogramy z początku 2020 roku (schudłam 10 kg), robiłam cardio na bieżni prawie codziennie po 60 minut lub biegałam w terenie minimum 5 km + treningi siłowe, a obecnie dla podtrzymania efektu ćwiczę cztery-pięć razy w tygodniu - wyznała celebrytka na Instagramie.

Honorata dodaje, że cardio w domu wykonuje na bieżni ustawionej na prędkość 5,5 ze wzniesieniem między 6 a 9, aby w ten sposób utrzymywać puls mniej więcej na poziomie 140.

Uwielbiam treningi. Przez lata ćwiczeń stały się po prostu moją codziennością - dodaje Honorata.

Najważniejsze to znaleźć odpowiednie dla siebie ćwiczenia i wprowadzić je w życie, aby po pewnym czasie stały się stałym elementem naszej rutyny.

 

Zalety korzystania z bieżni

Jeśli dysponujemy w domu wolnym miejscem oraz odpowiednimi funduszami, bieżnia może całkowicie odmienić poziom naszych treningów. Dlaczego warto z niej korzystać?

  • Bieganie na bieżni jest mniej obciążające dla stawów niż trening w terenie.
  • Możemy ćwiczyć niezależnie od warunków pogodowych.
  • Zwykle każda bieżnia wyposażona jest w przyrządy, które dokładnie kontrolują nasz puls, spalone kalorie i przebyty dystans, dzięki temu w łatwy sposób mamy kontrolę nad wykonywanym ćwiczeniem.
  • Już 60 minut na bieżni z odpowiednimi ustawieniami pozwala na spalenie nawet 600 kcal.

Próbowaliście kiedyś systematycznego biegania na bieżni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.