Dieta i treningi Jennifer Lopez. Tak 51-letnia gwiazda zachowuje świetną formę. "Teraz wyglądam lepiej!"

Ostatnie zdjęcia na Instagramie Jennifer Lopez ponownie rozgrzał jej fanów. Internauci zastnawiają się, dzięki czemu piosenkarka wciąż ma tak świetną sylwetkę. Mamy odpowiedź.

Jennifer Lopez króluje na scenie muzycznej już 24 lata. Mimo upływu lat, wokalistka wciąż ma niesamowitą kondycję, śpiewanie podczas skomplikowanych choreografii nie jest dla niej żadnym problemem. Lopez trzyma się kilku prostych zasad, dzięki którym pozostaje w tak świetnej formie. Jennifer zdaje sobie sprawę, że kluczem są dieta oraz właściwy trening.

Zobacz wideo Tak święto 4 lipca spędzali Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jak ćwiczy Jennifer Lopez?

Piosenkarka odbywa intensywne treningi przynajmniej pięć razy w tygodniu. Gwiazda korzysta z doradztwa trenerów personalnych. Bardzo dużo ćwiczy też ze swoim narzeczonym Alexem Rodriguezem. Nawet, gdy jest w trasie koncertowym pilnuje, aby nie pominąć żadnego treningu. Choć często ma kłopoty ze wstaniem o wczesnej porze, wie, że musi się zmobilizować i przetrwać poranne ćwiczenia. 

Nie jest też tajemnicą, że kocham taniec. Dlatego, gdy już naprawdę nie mam ochoty na trening. Włączam muzykę i zaczynam tańczyć - zdadziła Jennifer dla "People".

Artystka przypomina też, jak ważna jest potreningowa regeneracja i zdrowy sen. Sama stara się przesypiać 7-8 godzin w ciągu doby.

Dieta Jennifer Lopez. Wokalistka zrezygnowała z jednego napoju

Ćwiczenia muszą współgrać z naszym jadłospisem. Dlatego nie znajdziecie w menu Lopez słodyczy, alkoholu oraz... kawy. Jennifer dodaje, że każda z używek bardzo źle wpływa na skórę i przyspiesza starzenie. Podstawą diety gwiazdy są zielone warzywa, ryby oraz białe mięso i wieprzowina. Piosenkarka je też dużo jabłek. Przysmakiem jest komosa ryżowa z tym owocem. Lopez nie wyobraża sobie dnia bez pożywnej sałatki z brokułami, cukinią i papryką.

Wypracowanie odpowiedniej rutyny jest niezwykle ważne. Oglądając zdjęcia sprzed dwudziestu lat jestem w szoku. Teraz wyglądam lepiej! Czuje się seksownie, młodo i czasem ładnie - dodaje Lopez rozmawiając z dziennikarzem "US Weekly".

Dla wokalistki czas się zatrzymał, a kombinacja treningów, zdrowego snu i dobrej diety jest doskonałym eliksirem młodości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.