Ant Middleton o Rebel Wilson: niczego się nie boi. Popularny prezenter telewizyjny jest pod wrażeniem metamorfozy aktorki

Przemiana Rebel Wilson jest jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz 2020 roku. Znany dziennikarz i prezenter telewizyjny podziwia gwiazdę za jej upór w dążeniu do celu.

Rebel Wilson rok temu zadeklarowała się, że weźmie się za siebie i schudnie, aby nadwaga nie zagrażała jej zdrowiu. Złożone obietnice przeszły w czyny i pod koniec 2020 roku aktorka ogłosiła, że osiągnęła swój cel przed czasem. Ant Middleton, prezenter i dziennikarz, który  miał okazję odbyć z Wilson podróż podczas zdjęć do programu, nie wychodzi z podziwu nad aktorką.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Ant Middleton o metamorfozie Rebel Wilson

Dziennikarz miał okazję poznać Rebel podczas wspólnych przygotowań do programu " Sky TV Ant Middleton & Rebel Wilson: Straight Talking". W nowym reality show, według Middletona, zobaczymy całkowicie inną Wilson. Ant stwierdził, że jej spektakularna przemiana nie byłaby możliwa, gdyby nie upór i zawzięcie.

Rebel niczego się nie boi. Jest wrażliwa, ale wie, czego chce i jak to osiągnąć. Uparcie podąża za swoim celem, a w rezultacie udaje jej się go osiągnąć - wyznał Ant w rozmowie z Grahamem Nortonem w 'Virgin Radio".

Wilson otworzyła się przed Ant Middletonem i opowiedziała, z jakimi wyzwaniami musiała się zmierzyć w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Wspólny odcinek o drodze Rebel do wymarzonej wagi ma ukazać się na platformie telewizyjnej Sky TV na początku 2021 roku.

Rebel Wilson schudła 18 kilogramów

Intensywne treningi oraz zmiana sposobu odżywiania, dzięki systematyczności gwiazdy, przyniosły zamierzone efekty. Wilson zdradziła, że obecnie waży niecałe 75 kilogramów i czuje się naprawdę świetnie. Do obecnej sylwetki Rebel przeszła długą drogę, w międzyczasie przyznając się, że problemy z wagą zaczęły się od zajadania stresu. Na szczęście te dni aktorka ma już za sobą; teraz pozostało tylko motywowanie fanów do wprowadzania zdrowych zmian.

Mam szczęście, ponieważ mogę skorzystać z rad niesamowitych trenerów osobistych, Chcę jednak, żebyście wiedzieli, że większość moich ubiegłorocznych treningów możecie wykonać w domowych warunkach. Pierwszą najważniejszą zmianą było wychodzenie na spacer - to nic nie kosztuje, a może zapoczątkować wielkie zmiany - motywuje Wilson.

Przemianę Rebel widać gołym okiem. Tak samo łatwo zauważyć, że gwiazda w końcu czuje się ze sobą dobrze i jest naprawdę szczęśliwa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.