Shay Mitchell podzieliła się swoimi postanowieniami na rok 2021. Oto pięć inspiracji

Nowy rok - nowe postanowienia! Gwiazda "Słodkich kłamstewek" opowiedziała na Twitterze, co zaplanowała na kolejne miesiące.

Shay Mitchell zdobyła rozgłos, dzięki roli Emily Fields w popularnym serialu dla młodzieży "Pretty Little Liars". Wiele młodych osób, które pamiętają przygody grupy nastolatek, wciąż śledzą losy odtwórczyń głównych ról na Instagramie. Shay cały czas jest ogromną inspiracją dla wielu fanów. Gwiazda zachęca do wyznaczenia sobie celów na nadchodzący rok. Jak wygląda jej lista?

Zobacz wideo Które gwiazdy mają ponad milion obserwujących na Instagramie?

Pięć postanowień Shay Mitchell na rok 2021

Jeść zdrowiej

Każdy fan celebrytki wie, że uwielbia pizzę. Mitchell w nieco żartobliwy sposób zaznaczyła, że zamierza jeść więcej świeżych warzyw, choć w tle nagrania widzimy na blacie kuchennym kawałek ulubionego fast foodu. Shay trzyma się zasady, która mówi o tym, że jeśli jesteśmy aktywni fizycznie, możemy pozwalać sobie na przyjemności.

Skup się na treningach

Mitchell w nadchodzącym roku chce się skupić na wzmocnieniu swojej siły. W tym celu trenując, chce wykonywać więcej takich ćwiczeń, jak burpees, skoki z przysiadów, wypady nogami czy wykonywanie kroków na stepperze. Shay radzi, aby w jednym treningu zawrzeć kilka różnych ćwiczeń, działających na różne partie ciała.

Znajdź motywatora

Łatwiej jest trzymać się postanowień, kiedy wiemy, że mamy czyjeś wsparcie. Poproś przyjaciółkę, chłopaka lub siostrę czy brata, aby wspólnie zaplanować cele na nowy rok. Zacznijcie razem ćwiczyć, gotować lub medytować. W grupie siła!

Skup się na bliskich

Wybuch pandemii wystawił wiele naszych relacji na próbę. Ograniczone możliwości kontaktu oraz podróżowania sprawiły, że z częścią znajomych utrzymujemy jedynie kontakt przez internet lub telefon. Shay ma zamiar poświęcać więcej czasu rodzinie i znajomym. Zawsze można spotkać się na wirtualnych rozmowach.

Wyloguj się

Nawet godzina dziennie bez sprawdzania, co się aktualnie dzieje w sieci niesamowicie wpływa na nasze zdrowie. Obniżamy w ten sposób poziom stresu, nastrajamy organizm do snu, a także poprawiamy koncentracje. Pamiętajmy, że nasze ciało musi odpoczywać od wirtualnej rzeczywistości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.