Jennifer Aniston pokazała, jak ćwiczy. Co za figura! Trudno uwierzyć, że aktorka ma 51 lat

Jennifer Aniston od pewnego czasu współpracuje z amerykańską marką produkucjącą suplementy i witaminy. Na oficjalnym Instagramie marki można zobaczyć krótkie nagrania wideo z aktorką. Jest w świetnej kondycji!

Jennifer Aniston od wielu lat zachwyca swoją figurą. Mimo upływu lat, gwiazda "Przyjaciół" wciąż ma szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Nic samo nie przyjdzie; Aniston trenuje sześć dni w tygodniu, pilnuje diety, a także wspomaga się dodatkowymi naturalnymi suplementami, które uzupełniają m.in. cenny kolagen. Trzeba przyznać, że cały pakiet przynosi doskonałe rezultaty!

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon

Jennifer Aniston ćwiczy jogę, a my podziwiamy jej sylwetkę

11 lutego 2021 roku Jennifer skończy 52 lata. Patrząc na wrzucone przez "Vital Proteins" nagrania z aktorką w roli głównej naprawdę trudno w to uwierzyć! Aniston jest dyrektorem kreatywnym wspomnianej marki, a ostatnio postanowiła wziąć udział w nowej kampanii, zachęcającej do uzupełniania ubywającego z wiekiem kolagenu. Gwiazda pokazała fragment treningu jogi - jesteśmy pod wrażeniem jej kondycji!

Jennifer Aniston pokazała fragment treninguJennifer Aniston pokazała fragment treningu Vital Proteins - Instagram

Sekrety sylwetki Jennifer Aniston

Oprócz regularnej jogi, Jen ćwiczy pod okiem osobistego instruktora, który układa intensywne zajęcia z połączenia różnych rodzajów treningów, a w tym cardio, siłowego oraz HIIT. Aniston pilnuje również diety; od wielu lat jest fanką postu przerywanego, a jej ulubionym jest 16:8. Wybrana przez aktorkę metoda polega na poszczeniu przez 16 godzin. Każdy poranek Jennifer zaczyna tym samym rytuałem, czyli od wypicia szklanki soku ze świeżo wyciśniętego selera. Nie zapomina również o medytacji, która ma zbawienny wpływ na stres, poprawia koncentrację i odpręża przed całym dniem, pełnym obowiązków. Oprócz tego, pamięta o właściwej suplementacji, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy nasz organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć właściwej ilości witaminy D. Uzupełnianie wspominanego kolagenu ma z kolei kluczową rolę, aby nasz organizm wolniej się starzał. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.