Rebel Wilson podsumowała rok. "Uwierz w siebie i pracuj ciężko". Ile dokładnie schudła aktorka?

Rok 2020 dla Rebel Wilson był przełomowy. Aktorka w styczniu postanowiła wziąć się za siebie i zrzucić zbędne kilogramy. Teraz opowiada o tym, jak wyglądały ostatnie miesiące.

Rebel Wilson udowodniła, że jeśli trzymamy się swoich postanowień, zrzucenie wagi nie będzie problemem. Gwiazda musicalu "Koty" postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie refleksjami i wnioskami, które wyciągnęła w tym roku, dążąc do wymarzonej wagi.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Rebel Wilson nie kryje, że jest z siebie dumna

Ten rok był dla aktorki naprawdę wyjątkowy. Systematyczność i upór sprawiły, że cel został osiągnięty przez Wilson przed czasem. Rebel z dumą ogłosiła, że zrzuciła aż 60 funtów (czyli ok. 27 kilogramów). 

Mimo że nie chodziło o wagę, ale o bycie zdrowym, musiałam schudnąć do 75 kilogramów. Waga pokazała 74,6 kilograma - dodała aktorka na Instagramie. - Kochani, muszę teraz pomyśleć, co obrać jako cel w nadchodzącym nowym roku. Dziękuję za śledzenie moich przygód i wszystkim, którzy sprawili, że rok 2020 był tak wyjątkowy! Jakie są Twoje cele na przyszły rok? Uwierz w siebie, pracuj ciężko, możesz to zrobić!

Szczęśliwa Wilson zyskała jeszcze więcej pozytywnej energii, którą stara się wykorzystać, aby zachęcić innych do dbania o siebie i swoje zdrowie.

Jak Rebel Wilson udało się zrzucić blisko 30 kilogramów?

Rebel zastosowała metodę Mayra, która polega m.in. na dokładnym przeżuwaniu pokarmu. Ograniczyła też cukier oraz fast foody. Według zagranicznych źródeł, Wilson miała też poddać się zabiegom odnowy biologicznej i współpracować z australijskim centrum detoksykacji. Duży wkład w obecną sylwetkę gwiazdy miały też regularne treningi. Ćwiczenia dla aktorki opracował Jono Castano, znany i lubiany przez wielu celebrytów trener personalny. Warto wiedzieć, że Rebel trenowała w każdy dzień tygodnia. To dopiero zapał!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.