Halle Berry bardzo dużo ćwiczy. Te elementy treningu aktorki możemy powtórzyć w domu

Halle Berry kocha aktywność fizyczną. W ciągu tygodnia wykonuje wiele różnych treningów. Część z nich bez problemu wykonamy samodzielnie w domu.

Zdrowe odżywianie oraz treningi są ważną częścią życia Halle Berry. Aktorka często na swoim Instagramie dzieli się przykładowymi ćwiczeniami, szybkimi przepisami oraz naturalnymi sposobami na zadbanie o siebie. Gwiazda do tego stopnia zaangażowała się w tematykę wellness, że zdecydowała się wystartować ze stroną, na której znajdziemy wiele cennych porad. Wśród różnych treningów Berry znajdziemy takie, które są proste do powtórzenia i nie wymagają specjalnego sprzętu.

Zobacz wideo Halle Berry pokazała trzy ulubione ćwiczenia na ramiona

Treningi Halle Berry, które wykonamy samodzielnie w domu

Skakanka

Jeśli jeszcze gdzieś w zakamarkach domu chowamy skakankę - czas ją wyciągnąć! Skoki ze skakanką pomagają w spalaniu kalorii, wzmacniają mięśnie nóg i ramion. Skakanie to doskonała rozgrzewka i trening cardio.

Ćwiczenia z gumami oporowymi

Kosztują grosze, a niesamowicie wzmacniają każde ćwiczenie. Z wykorzystaniem taśm oporowych nasze mięśnie będą musiały wykonać większą pracę, dzięki czemu szybciej zobaczymy efekty. Trening z taśmami wykorzystuje też masę naszego ciała, dzięki czemu mamy prosty trening siłowy bez specjalnych maszyn, dostępnych na siłowni.

Joga

Wycisza, uspokaja i rozciąga. Dodatkowo, bardziej zaawansowane pozycje pomagają w wyrzeźbieniu i wysmukleniu ciała oraz pozbyciu się nadprogramowej warstwy tłuszczowej. Jogę może zacząć ćwiczyć każdy - już po tygodniu poczujemy się bardziej rozciągnięci, a inne treningi będą szły znacznie łatwiej, niż wcześniej. Jogę możemy wykonywać bez sprzętu lub z takimi elementami, jak specjalne bloczki, obręcze, gumy i taśmy treningowe - wszystko zależy od naszej kondycji, umiejętności oraz posiadanego wyposażenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.