Rebel Wilson opowiedziała o swoim ulubionym treningu. "To nic nie kosztuje"

Zgodnie z obietnicą, na Instagramie Rebel Wilson pojawił się live, podczas którego aktorka zdradziła szczegóły "roku zdrowia".

Przemiana Rebel Wilson cały czas jest tematem numer jeden wśród jej fanów. Po podróży z Australii do Nowego Jorku, gwiazda zdecydowała się na transmisję na żywo, podczas której odpowiedziała na pytania, dotyczące jej metamorfozy. Wilson zdradziła m.in., jakie jest jej ulubione ćwiczenie, które pomogło zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Rebel Wilson o "roku zdrowia"

Gwiazda musicalu "Koty" jako postanowienie na nadchodzący rok 2020 zaplanowała zmianę stylu życia. Wilson chciała, aby była to nie tylko fizyczna, ale i psychiczna przemiana. Zdawała sobie też sprawę, że jej waga wykracza poza zdrowe normy, dlatego elementem "roku zdrowia" było zrzucenie zbędnych kilogramów. Udało się - miesiąc przed końcem Rebel osiągnęła docelową wagę. To zasługa wprowadzenia zmian w sposobie odżywiania oraz pozbyciu się niezdrowych nawyków. Podczas live'a na Instagramie aktorka wyznała, że stosuje dietę wysokobiałkową, której dzienna liczba kalorii nie przekracza 1500. Pije też dużo wody. Oprócz wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych, Wilson bardzo pomogły ćwiczenia. Rebel postanowiła opowiedzieć o jednym z ulubionych treningów.

Rebel Wilson poleca taki trening. Prosty, ale skuteczny

Internauci uczestniczący w spotkaniu na żywo zasypywali gwiazdę pytaniami o treningi. Oczywiście, tak jak ważna jest dieta, ćwiczenia umacniają i przyspieszają efekty. Obserwatorzy musieli być dość zaskoczeni, gdy usłyszeli o najczęściej wykonywanym przez Wilson treningu.

Mam szczęście, ponieważ mam możliwość konsultacji z niesamowitymi trenerami osobistymi, ale chcę, abyście wiedzieli, że większość ćwiczeń, jakie w tym roku wykonałam to spacerowanie. To nic nie kosztuje, jest bezpieczne i bez problemu wykonasz to samodzielnie - podkreśliła aktorka.

Rebel uwielbia długie spacery, podczas których słucha muzyki lub audiobooków. Wyznała też, że w ten sposób zaczęła wykonywać jakiekolwiek treningi. Na początku skupiała się wyłącznie na długich marszach, później stopniowo włączając inne formy aktywności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.