Rebel Wilson osiągnęła swój cel przed czasem! Wcześniej ważyła ponad 100 kilogramów. Ile aktorce udało się schudnąć?

Rebel Wilson udowodniła, że dzięki systematyczności i upartemu dążeniu do wyznaczonego celu można dopiąć swego. Aktorka po kiilku męczących miesiącach pochwaliła się, że osiągnęła wymarzoną wagę.

"Rok zdrowia" dla Rebel Wilson przyniósł efekty szybciej, niż można by się tego spodziewać. Szczęśliwa aktorka, która podjęła się wymagającego wyzwania, obwieściła na Instagramie, że miesiąc przed czasem cel został zrealizowany. Przemiana robi wrażenie, a sama gwiazda podkreśla; cała metamorfoza przede wszystkim miała pozytywnie wpłynąć na zdrowie. Ile schudła Rebel?

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Miesiąc do końca wyzwania Rebel Wilson

Rok 2020 dla aktorki był czasem ogromnych wyzwań i mobilizacji. Miesiące upłynęły na ćwiczeniach oraz przestrzeganiu diety. Miesiąc przed końcem "roku zdrowia", aktorka pochwaliła się doskonałymi rezultatami.

Osiągnęłam swój cel miesiąc przed czasem! Chociaż nadrzędnym celem nie był mniejszy rozmiar, tylko poprawa zdrowia, udało mi się zejść do wagi 75 kilogramów - miała napisać Wilson na InstaStories.

W najbliższy wtorek na Instagramie gwiazdy ma odbyć się live, podczas którego Rebel poda szczegóły swojego wyzwania i przebieg poszczególnych etapów metamorfozy. Aktorka chce też podziękować każdemu, kto wspierał ją w tym trudnym czasie.

Rebel Wilson miała poważne problemy

Nadwaga u aktorki była wynikiem nieradzenia sobie ze stresem. W trudnych sytuacjach, aby poczuć się lepiej, Wilson sięgała po niezdrową żywność w dużych ilościach. Tym sposobem waga niebezpiecznie wskazywała coraz więcej. Na szczęście Rebel w porę zauważyła problem i zdecydowała się na walkę. "Rok zdrowia" okazał się wielkim sukcesem! Gwiazda podkreśla jednak, że kocha swoje krągłości i nie sądzi, że kiedykolwiek będzie jeszcze chudsza. Jej obecna waga mieści się w normie, a sama Rebel czuje się zdecydowanie zdrowiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.