Vanessa Hudgens po miesiącu wróciła na siłownię w wielkim stylu. Treningową poprzeczkę umieściła naprawdę wysoko

Vanessa Hudgens na siłowni zamienia się w prawdziwą bestię. Aktorka kocha endorfiny i adrenalinę, powstające podczas intensywnych ćwiczeń. Po miesiącu przerwy, Hudgens w końcu wróciła do ulubionych zajęć.

Od pewnego czasu Instagram Vanessy Hudgens zalewają posty z filmami, na których gwiazda prezentuje swoje treningowe wyczyny. Jest na co popatrzeć - uparta Vanessa z łatwością wykonuje nawet bardzo trudne ćwiczenia, które wymagają użycia ogromnej siły! W nowym wpisie przyznała obserwatorom, że była zmuszona zrobić miesięczną przerwę. Teraz wraca i od razu rzuca się w wir ćwiczeń.

Intensywny trening Vanessy Hudgens

Po długiej przerwie Vanessa z wielkim entuzjazmem podeszła do ćwiczeń. Na pierwszy ogień poszedł trening pośladków z wykorzystaniem taśm oporowych. Hudgens towarzyszyła trenerka Julia Brown, która pilnowała, aby aktorka wykonała każde ćwiczenie prawidłowo. Panie zaczęły od dalekich skoków w półprzysiadzie na szeroko rozstawionych nogach przy napiętej taśmie, zamocowanej na wysokości kolan. To ćwiczenie zaliczymy to treningów katelistycznych oraz pylometrycznych. Pozycja pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy a także wiele partii nóg jednocześnie.

Po krótkiej przerwie na chwilę rozluźnienia przyszła kolej na przysiady z pasem oporowym. Hudgens miała zamocowany łańcuch, do którego została przywiązana guma oporowa. Vanessa, stojąc na podwyższeniu, miała za zadanie jak najbardziej rozciągnąć gumę, wychodząc z przysiadu. To ćwiczenie, oprócz wpływaniu na siłę mięśni, uczy równowagi oraz stabilizacji. Oprócz pracy pośladkami, wymaga stabilizacji mięśni pleców oraz pracy mięśni czworogłowych. 

Zobacz wideo Vanessa Hudgens po miesiącu wróciła na siłownię

Przedstawione ćwiczenia nie są proste, nawet Vanessa, zwłaszcza po takiej przerwie, mogła mieć problem, aby wszystkie wykonać do końca. Po dłuższej nieobecności nieocenione w powrocie do kondycji są taśmy oporowe. Znajdziemy je w każdym sklepie sportowym i kosztują niewiele. Dzięki różnym szerokościom i rozciągliwości, zawsze znajdziemy taśmę, która pasuje do naszego stopnia zaawansowania. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.