Brie Larson pokazała układ taneczny. My patrzymy na jej figurę - aktorka pięknie wyrzeźbiła mięśnie brzucha

Brie Larson podczas pandemii koronawirusa zaczęła zdecydowanie więcej ćwiczyć. Efekty mówią same za siebie - gwiazda może się pochwalić szczuplutką, wysportowaną sylwetką!

Brie Larson przez ostatnie miesiące pokazuje, ile pracy wkłada w to, aby jej sylwetka prezentowała się jak najlepiej. Aktorka spędza wiele godzin na treningach, również tych online, pod bacznym okiem profesjonalnego instruktora. Niedawno Brie wrzuciła na Instagram film, gdzie widzimy ją w tanecznych podskokach. Na wideo wyraźnie widać, ile dają regularne treningi.

Zobacz wideo Halle Berry pokazała trzy ulubione ćwiczenia na ramiona

Brie Larson odsłoniła umięśniony brzuch

Aktorkę często możemy zobaczyć podczas przeróżnych treningów. Larson uwielbia aktywność fizyczną, niezależnie od tego, czy trenuje w domu, na dworze czy siłowni.  Choreografia, którą zatańczyła, pokazała szczupłą figurę Brie w całej okazałości. Jesteśmy pod wrażeniem płaskiego brzucha i elastyczności Larson w tańcu! Co pomogło zdobywczyni Oscara w wyćwiczeniu ciała?

 

Treningowa rutyna Brie Larson

Larson stawia na ćwiczenia, które w roli siły oporowej wykorzystują ciężar ciała. Bardzo rzadko trenuje z dodatkowym obciążeniem. Chętnie wybiera pozycje, które przede wszystkim skupiają się na budowaniu wytrzymałości oraz mięśni brzucha.

Brie lubi wspólne zajęcia z trenerami osobistymi; często ćwiczy z Cassey Ho oraz Jasonem Walshem. Choreografię dla gwiazdy opracowała z kolei Galen Hooks, popularna youtuberka, która udziela lekcji tańca online. Jak możemy zobaczyć na filmie wrzuconym przez Larson, zajęcia taneczne mogą stanowić dobrą alternatywę dla ćwiczeń cardio. Już godzinna sesja taneczna może nam pomóc spalić nawet 300 kalorii! Po Brie pod koniec widać wyraźne zmęczenie. Mimo to Kapitan Marvel po raz kolejny dała czadu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.