Rebel Wilson "zajadała stres". Aktorka nie radziła sobie z presją

Rebel Wilson od roku walczy ze zbędnymi kilogramami. O przyczynach nadmiernego tycia opowiedziała Drew Barrymore, występując w odcinku jej talkshow. Stres przejął nad Wilson kontrolę.

Od kilku miesięcy uważnie śledzimy metamorfozę Rebel Wilson. Aktorka postanowiła wziąć się za siebie i rozpoczęła walkę z nadwagą. Podczas "roku zdrowia" gwiazda postawiła sobie kilka celów, które ma zrealizować do końca grudnia. Jak doszło do tego, że waga Rebel przestała mieścić się w normie? Wilson zdradziła szczegóły w talkshow Drew Barrymore.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Stres i presja przynoszą fatalne skutki

Wilson przyznała się, że sięganie po słodycze i fast foody były rodzajem odskoczni oraz nagrody po ciężkim dniu na planie oraz stresie wywołanym przez dużą rozpoznawalność. 

Jedzenie emocjonalne pojawiło się, ponieważ nie radziłam sobie ze stresem i międzynarodową sławą. Zajadanie się słodyczami przynosiło chwilową ulgę. W pewnym momencie wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić - opowiadała Rebel w rozmowie z Drew Barrymore.

Aktorka próbowała wielu modnych diet, niestety, nie przynosiły one żadnych rezultatów, a oprócz zawyżonej wagi zaczęły się pojawiać problemy na tle psychicznym, w tym obniżona samoocena. Wtedy gwiazda postanowiła wypróbować czegoś innego.

Rebel Wilson zdecydowała się na podejście holistyczne

Po długich poszukiwaniach aktorka w końcu znalazła coś, co było obiecujące. Wilson nie musiała całkowicie rezygnować z cukru. W jej diecie pojawiło się za to więcej białka. Gwiazda musiała również zmienić swoje podejście do siebie. Zaczęła też intensywnie ćwiczyć pod okiem trenera personalnego, w którym zawsze ma ogromne wsparcie. 

Moja dieta składa się głównie z węglowodanów, które są pyszne, a ze względu na mój typ sylwetki przede wszystkim muszę  jeść więcej białka - wyjaśnia Wilson.

Rebel świetnie sobie radzi, schudła już 18 kilogramów! Aktorka jest też w znacznie lepszej kondycji psychicznej, co łatwo zauważą osoby uważnie śledzące jej wpisy na Instagramie. Trzymamy za gwiazdę kciuki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.