Treningi i dieta Reese Witherspoon. Jak aktorka dba o zdrowie i sylwetkę? Ma kilka sprawdzonych sposobów

Reese Witherspoon promuje zdrowy tryb życia, zauważając, że dbanie o siebie od wewnątrz i zewnątrz stanowi podstawę do szczęścia. Jakie są ulubione sposoby aktorki na zachowanie kondycji i linii?

Reese Witherspoon w tym roku skończyła 43 lata. Gwiazda cały czas jest niesamowicie wysportowana, a jej szczupła sylwetka jest budzi podziw. Zadbane włosy i skóra, brak zbędnych kilogramów oraz dobra kondycja psychiczna w dużej mierze zależą od treningów i diety. Jakie sposoby na zdrowy wygląd i samopoczucie ma aktorka?

Zobacz wideo Halle Berry zabrała syna na trening

Sekrety diety Reese Witherspoon

W diecie aktorki przede wszystkim nie może zabraknąć zieleniny. Reese uwielbia jarmuż, który dodaje do sałatek oraz zdrowych smoothies. Ranki zaczyna od zielonego soku i kawy, co pozytywnie wpływa na metabolizm a także dodaje energii i witamin. Choć nie ogranicza sobie słodyczy i często sięga po ulubione przysmaki, zawsze spożywa regularne posiłki. Je częściej, ale mniejsze porcje - dzięki temu nie czuje głodu, a przemiany metaboliczne zachodzą szybciej. Nie zapomina również o przyprawach, szczególnie ceni te ostre, które odmieniają smak wielu potraw. 

Urozmaicone treningi do podstawa

Reese lubi jogę, ćwiczenia cardio i siłowe, piesze wędrówki, taniec a także HIIT. Lubi też próbować nowych rzeczy; niedawno Witherspoon zachwyciły zajęcia z akrobatyki na szarfach. Aktorka stawia na różnorodność, dzięki czemu zawsze ma wiele energii do treningów i nie straszna jej rutyna. Gwiazda najchętniej ćwiczy rano; zwykle odwiedza siłownie sześć razy w tygodniu o 7:30 rano. Tak wczesna pora jest doskonałym sposobem na pobudkę i rozruszanie się przed pracą. Oprócz siłowni czy samodzielnych domowych treningów, Reese lubi spotkać się na sesję jogi z przyjaciółmi lub zabrać rodzinę na poranny jogging.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.