Sandra Kubicka opowiedziała o swoich sposobach na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. "Trzeba pić dużo wody"

Sandra Kubicka postanowiła wrócić do formy przed nową sesją zdjęciową i urlopem. Modelka zdradziła na InstaStories sprawdzone sposoby, które pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się nadprogramowej tkanki tłuszczowej.

Sandra Kubicka postawiła przed sobą dwutygodniowe wyzwanie. Celebrytka chce wrócić do formy przed wyjazdem na sesję zdjęciową i wakacje. Modelka, zawsze gdy potrzebuje szybkiego efektu, stosuje się do kilku kroków. 

Zobacz wideo

Sandra Kubicka o sposobach na powrót do formy w dwa tygodnie

Kubicka na szybki powrót do formy wypracowała sobie odpowiednią rutynę. Modelka zawsze wraca do sprawdzonych sposobów, które łączą ćwiczenia i dietę. Co konkretnie stosuje?

Po pierwsze - treningi

Sandra wspomina, że najlepszą formą aktywności fizycznej do walki z tkanką tłuszczową są dla niej ćwiczenia cardio. Dodatkowo często podczas treningu używa ciężarków o wadze czterech kilogramów - jej zajęcia są bardzo dynamiczne, tak aby naprawdę porządnie się zmęczyć. Podczas treningu typowo siłowego celebrytka wykonuje pozycje, które wykorzystują ciężar własny ciała. 

Po drugie - dobrana dieta

Modelka podkreśla, że dla każdego dobra dieta będzie wyglądać inaczej - każdy z nas ma inny organizm oraz w inny sposób pracujący metabolizm. U Sandry najbardziej sprawdzają się tzw. okienka żywieniowe, zwane też pod nazwą diety IF (Intermittent Fasting). 

Najbardziej istotną u mnie rzeczą są okienka żywieniowe. Nie na wszystkich to działa. (...) Trzeba też pić bardzo dużo wody. Polecam też napar z hibiskusa i pokrzywę oraz wszystko to, co pozwala się pozbyć nadmiaru wody - dodaje Sandra na InstaStories.

Polecana przez Kubicką dieta polega na zastosowaniu kilku- lub kilkunastogodzinnego postu. Zwolennicy tego modelu odżywiania zauważają, że taka krótkookresowa głodówka pozwala nie tylko szybciej spalać tłuszcz, lecz także pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie, samopoczucie oraz metabolizm. Pamiętajmy jednak, że każde ciało jest inne - obserwujmy, jak reaguje na poszczególne zmiany w jadłospisie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.