Żona Chrisa Hemstwortha w intensywnym treningu. Elsa Pataky ma niesamowitą kondycję!

Elsa Pataky zachwyca szczupłą i umięśnioną sylwetką. Żona znanego aktora dużo ćwiczy, a także stosuje specjalną dietę, w celu utrzymania formy. Tak wyglądają jej treningi.

Żona Chrisa Hemstwortha uwielbia aktywność fizyczną. Interesuje się też zdrowym odżywianiem i tematyką wellnessu. Owocem połączenia tych pasji było wydanie przez Elsę książek: "Intensidad Max" oraz "Strong". Teraz Pataky szykuje kolejny projekt, którego zalążki mogliśmy zobaczyć na Instagramie.

 

Tak trenuje Elsa Pataky - prawdziwy wycisk!

Na udostępnionym przez aktorkę nagraniu widzimy, jak wyciska siódme poty podczas ćwiczeń. Gwiazdy pilnuje trener personalny, który udziela jej wielu wskazówek pokazując, jak poprawnie wykonać każdą zaproponowaną pozycję. To nie są zajęcia dla początkujących; po krótkiej rozgrzewce Elsa wykonuje wymachy przy użyciu drążka, podnosi ciężarki, a także... przeciąga linę z sankami obciążeniowymi. Pataky łączy treningi siłowe na maszynach oraz z hantlami z ćwiczeniami, gdzie wykorzystuje ciężar własnego ciała. W ten sposób doskonale wzmacnia całe ciało. Aktorka próbuje też wspinaczki na linę, różnych wariantów pompek, podciągnięć a także treningu w parze, podczas którego przerzuca oponę. Całość nastawiona jest na szybkość, intensywność i dokładność. Całość została nagrana - Elsa szykuje nowy projekt!

Dieta i treningi najważniejsze

Pataky zawsze podkreśla, że w celu zachowania zdrowia i nabycia odporności niezbędne są ćwiczenia i zbilansowana dieta.

Nie wierzę w skuteczność szybkich diet, które możesz przeprowadzić przed wakacjami. Takie cuda nie istnieją. Przez całe życie, codziennie, stosuję dietę śródziemnomorską - powiedziała w jednym z wywiadów.

Elsa od wielu lat jest zwolenniczką diety śródziemnomorskiej, które jest różnorodna, stawia na świeże produkty i ogranicza czerwone mięso. Podstawą jadłospisu są zatem warzywa, ryby, orzechy i zdrowe oleje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.