Tak trenuje Helena Christensen. Była modelka ma 51 lat i figurę 20-latki! Efekty są niesamowite

Ćwiczeniowa rutyna na pewno nie dotyczy duńskiej aktorki i byłej modelki Heleny Christensen. 51-latka wypracowała idealne dla siebie zestawy treningów, które pozwalają na zachowanie świetnej formy.

Helena Christensen z radością dokumentuje swoje treningowe wyczyny na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się nagrania, gdzie modelka demonstruje ulubione ćwiczenia. Kluczem utrzymania kondycji i szczuplutkiej sylwetki jest różnorodność - każdy trening to połączenie różnych form aktywności. Oto ulubione ćwiczenia Christensen.

Zobacz wideo Tak trenuje 51-letnia Helena Christensen

Helena Christensen stawia  na ruch na świeżym powietrzu

Forma byłej modelki robi ogromne wrażenie. Co ciekawe, jak sama Helena przyznaje, regularne treningi rozpoczęła dopiero po trzydziestce! Christensen jest wielbicielką ćwiczenia na świeżym powietrzu; uwielbia biegać ścieżkami przez las, pływać i odbywać piesze wędrówki po górach. Oprócz tego przez wiele lat regularnie grała w tenisa stołowego oraz badmintona. 

Jak wyglądają treningi Heleny Christensen?

Była modelka często odwiedza też siłownię, a także trenuje samodzielnie w domu - tutaj również nie ma miejsca na nudę. Christensen ćwiczy pod okiem doświadczonego instruktora, który układa różnorodne zajęcia. Helena często trenuje z użyciem piłki treningowej, hantli, równoważni oraz skakanki. Wykonuje też wiele ćwiczeń, które opierają się na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała. Gwiazda wprawiła fanów w prawdziwe zdumnienie wykonując... przysiady w powietrzu, asekurowana przez swojego trenera. Każde zajęcia to również przysiady, wymachy nogami, skoki oraz szybki bieg w miejscu. Christensen lubi się również rozciągać, dlatego chętnie korzysta z podstawowych figur jogi, które jednocześnie ją odprężają i obniżają poziom stresu. Jesteśmy godne podziwu dla zawzięcia i zaangażowania Heleny!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.