Natalie Portman o trudnym powrocie na plan Thora. "Miesiące spędziłam na użalaniu się nad sobą"

Natalie Portman pojawiła się w programie "The Tonight Show", gdzie w rozmowie wideo opowiedziała o przygotowaniach do filmu "Thor: Love and Thunder". Treningi do najnowszej odsłony jej bohaterki są wyjątkowo męczące.

Natalie Portman w 2022 roku po raz kolejny zobaczymy w roli Jane Foster w uwielbianej przez widzów serii filmów o Thorze. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów zwierzyła się, że treningi przygotowawcze podczas pandemii nie są łatwe. Dziennikarz spytał również o dietę aktorki - jej regularnie dodawane przepisy na Instagramie robią furorę wśród fanów.

 

Natalie Portman szczerze o treningach podczas pandemii

Niedawno dowiedzieliśmy się, że kolejną część przygód Thora obejrzymy już w 2022 roku. Przez pandemię koronawirusa i obostrzeniami aktorzy dużą część przygotowań do zdjęć przeprowadzali samodzielnie w domach. Portman przyznała się, że było to dla niej szczególnie trudne, ponieważ nie jest fanką wymagających treningów do roli superbohaterów. Dodatkowo czas pandemii bardzo rozleniwił Natalie.

Miesiące pandemii spędziłam na jedzeniu domowych wypieków, leżeniu w łóżku i użalaniu się nad sobą. Przez to zaniedbałam swoją formę. Teraz szybko się męczę podczas treningów a po nich jestem wykończona. Ale próbuję z tym walczyć - zdradziła aktorka w rozmowie z prowadzącym "The Tonight Show".

Treningi, przez które przechodzą aktorzy wcielający się w postaci o nadzwyczajnych zdolnościach są szczególnie trudne i męczące. Nic dziwnego, że Portman ma przed nimi tyle obaw!

Natalie Portman prowadzi własne kulinarne minishow na Instagramie

Na czas przymusowego pobytu w domu wiele gwiazd próbowało nowych pasji. Natalie zdecydowała się podzielić z instagramowymi obserwatorami ulubionymi domowymi i wegańskimi przepisami. Aktorka od wielu lat jest na diecie roślinnej. Jimmy Fallen odniósł się do regularnie pojawiających się u gwiazdy przepisów, twierdząc, że powinna stworzyć własny program kulinarny.

Naprawdę nie mam zbyt wielu umiejętności, więc zawsze czuję, że jeśli sama mogę daną rzecz przygotować to nie sprawi to nikomu trudności. Wiele moich ulubionych przepisów znalazłam właśnie na Instagramie u innych osób, które obserwuję. W ten sposób gotowanie jest zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze - komentuje Portman.

Natalie zawsze podkreśla, że jej dieta jest urozmaicona. Według aktorki kuchnia wegańska jest pyszna, dostarcza potrzebnych składników odżywczych, a potrawy są niezwykle proste w przygotowaniu. Z tych względów Portman zdecydowała się na cykliczne publikowanie ulubionych przepisów, z których z pewnością skorzysta wielu jej fanów!

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.