Dieta i treningowa rutyna Rosie Huntington-Whiteley. Plan żywieniowy modelki jest dość restrykcyjny

Rosie Huntington-Whiteley jako zawodowa modelka zdaje sobie sprawę, że jej ciało wymaga specjalnego traktowania, aby zachować odpowiednie wymiary. Rosie ma opracowany plan treningowy oraz dietę, które pomagają zachować formę.

Rosie Huntington-Whiteley wie, że aby zachować swoje miejsce w branży musi nieustannie dbać o figurę. Praca w modelingu wymaga wielu poświęceń. Aby sprostać oczekiwaniom, Huntington-Whiteley trzyma się opracowanego przez dietetyka jadłospisu i pilnuje ćwiczeń. 

 

Rosie Huntington-Whiteley - plan treningowy

Ulubionym treningiem modelki jest joga. Rosie stara się ją przeplatać z zajęciami pilatesu. Obie formy ćwiczeń najchętniej wykonuje z programem treningowym Body by Simone.

Uważam, że Pilates jest świetny, ponieważ są to powolne i kontrolowane ruchy. Musisz naprawdę pomyśleć o mięśniach, nad którymi pracujesz - powiedziała modelka w rozmowie z "Harper's Bazaar".

Oprócz klasycznych treningów, Rosie uwielbia skakać na skakance - to idealne wyjście na szybkie podniesienie tętna i spalenie zbędnych kalorii.

Teraz też wszystko jest na YouTube! Wystarczy wejść i wpisać interesujący nas trening, a dostaniemy mnóstwo ciekawych propozycji- dodaje Rosie.

Celebrytka wiele domowych treningów ze skakanką w roli głównej znalazła właśnie na tej platformie. To świetny pomysł, zwłaszcza w czasie pandemii i zamkniętych siłowni.

Jak wygląda dieta Rosie Huntington-Whiteley?

Whiteley podkreśla, że w celu utrzymania wagi dietetyk opracował specjalny restrykcyjny jadłospis, dopasowany do potrzeb Rosie. Z menu modelka musiała wyrzucić gluten, nabiał, cukier oraz alkohol. Lekarz prowadzący Whiteley to Nigmy Taliba, specjalista medycyny naturalnej. Celebrytka wzięła sobie rady lekarza do serca i od wielu lat trzyma się zaleceń twierdząc, że wyeliminowanie tych grup produktów było jedną z największych i najbardziej efektownych zmian w jej życiu.

Zobacz wideo Model Body Workout. 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o treningu dla modelek
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.