Rebel Wilson prezentuje sylwetkę w kostiumie kąpielowym. Przemiana aktorki wciąż szokuje jej fanów

Rebel Wilson nie kryje, że jest z siebie dumna. Aktorce do tej pory udało się zrzucić 20 kilogramów - ale na tym nie koniec. Gwiazda dalej trzyma się zasad "roku zdrowia".

Świętowań Rebel Wilson nie ma końca - aktorka jest szczęśliwa z powodu swojej postępującej przemiany. W wolnej od treningów chwili gwiazda filmowej wersji musicalu "Koty" zapozowała w kostiumie kąpielowym. Wilson kontynuuje przygodę z "rokiem zdrowia" - trzymanie się postanowień przynosi coraz lepsze efekty!

 

Rebel Wilson w kostiumie kąpielowym. Fani pod wrażeniem zachodzącej przemiany

Rebel niedzielne popołudnie świętowała kąpielą w basenie. Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą aktorkę, która z dumą prezentuje nowe kształty. Widoczne zmiany zachodzą nie tylko w wyglądzie, lecz także jej samopoczuciu - Rebel promienieje!  Wilson cały czas pamięta o swoich fanach, którzy nie mogą się nadziwić jej metamorfozie.

Twój wewnętrzny blask sprawia, że sama czuję się szczęśliwa. Ciesz się życiem, wyglądasz świetnie!
Jesteś piękna i inspirująca.
Wyglądasz świetnie! Gratulacje, zasługujesz na szczęście - czytamy pod wpisem aktorki.

Wiele osób wciąż się zastanawia, jaki jest sekret przemiany aktorki - podpowiadamy, że oprócz treningów Rebel stosowała metodę Mayra, która skupia się głównie na sposobie, w jaki zjadamy nasze posiłki.

Metoda Mayra - co warto wiedzieć?

Stosowana przez Wilson metoda jest to rodzajem diety oczyszczającej, której główną siłą jest zmiana nawyków żywieniowych. Każdy kęs pożywienia mamy przeżuwać co najmniej 30 razy. Pierwszy etap diety jest dość restrykcyjny - zakłada jedzenie wyłącznie suchego pieczywa oraz mleka. Na takim detoksie musimy wytrzymać dwa dni. Mleko, najlepiej niepasteryzowane, zagryzamy suchym białym pieczywem - co również odbywa się określoną metodą. Najpierw musimy wziąć kęs pieczywa, przeżuć go około 30-40 razy i dopiero wtedy popić łyżeczką mleka. W ten sposób mamy nie obciążać jelit i żołądka. Kolejne pięć dni upłynie nam na jedzeniu warzyw, które nie zakwaszają organizmu i 30 gramów białka.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.