Jenna Dewan dumnie prezentuje ciało pół roku po urodzeniu dziecka. Aktorka jest w świetnej formie!

Jenna Dewan w marcu powitała na świecie drugie dziecko. Gwiazda trenowała praktycznie przez całą ciążę, dzięki czemu regeneracja ciała po porodzie przeszła bardzo szybko. Tak wygląda siedem miesięcy później.

Jenna Dewan 6 marca urodziła synka. Aktorka i tancerka, znana m.in. z filmu "Step up", nie kryła radości. Gwiazda przez cały okres ciąży dzieliła się na Instagramie treningami, które mogą wykonywać kobiety spodziewające się dziecka, aby później szybciej wrócić do szczupłej sylwetki. Dewan pokazała, jak wygląda jej ciało siedem miesięcy po porodzie. Dzięki ćwiczeniom w trakcie oraz po ciąży, sylwetka Jenny prezentuje się znakomicie!

 

Jenna Dewan odsłoniła ciało po drugiej ciąży

Aktorka pokazała na Instagramie efekty swoich ulubionych treningów, które wykonywała przez ostatnich kilkanaście miesięcy. We wcześniejszym poście Dewan wyznała, że najlepsze efekty przynosi jej pilates.

Pilates przez wszystkie etapy! Trenerka opiekowała się mną przed ciążą, w czasie ciąży i po porodzie w trakcie pandemii. Kiedy jestem wyczerpana, dopinguje mnie i doprowadzam trening do końca. Pilates to jedyny rodzaj treningu, jaki znalazłam, który pomógł mi jednocześnie w utrzymaniu formy w trakcie, jak i w regeneracji ciała po ciąży - napisała Jenna na Instagramie.

Pilates zawiera wiele rozciągających pozycji, które odprężają spięte mięśnie oraz odciążają kręgosłup. Z tego względu instruktorzy polecają wykonywanie tego treningu kobietom w ciąży, które na co dzień dźwigają dodatkowe kilogramy. 

Jenna Dewan odsłoniła sylwetkę w konkretnym celu

Dewan poszła w ślady wielu amerykańskich gwiazd, które zdjęciem lub nagraniem chciało przykuć uwagę obserwatorów i namówić do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Wiele osób pyta mnie o moją dietę poporodową i plan ćwiczeń, a ja jestem tutaj, aby upewnić się, że jesteś zarejestrowany do głosowania i będziesz głosować - od tego zależy twoja przyszłość - apeluje Dewan pod wrzuconym zdjęciem.

Oczywiście wpis Jenny wywołał lawinę komentarzy - Ameryka jeszcze przez kilka tygodni będzie żyć tematem wyborów. Mamy jednak nadzieję, że Dewan odpowie niedługo na pytania dotyczące diety po porodzie - jej sylwetka prezentuje się świetnie!

Zobacz wideo Anna Lewandowska ćwiczy w 8. miesiącu ciąży
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.