Jane Fonda odtworzyła trening z lat 80., aby namówić Amerykanów do głosowania. W akcji wzięło udział wiele gwiazd

Jane Fonda nie przestaje zadziwiać niesłabnącą kondycją. Tym razem gwiazda przygotowała wydanie specjalne dawnych treningów, aby przekonać swoich rodaków do oddania głosu w nadchodzących wyborach.

Jane Fonda potrafi nieźle zaskoczyć. Mimo upływu lat aktorka regularnie ćwiczy, zawstydzając niektóre młodsze koleżanki. Niedawno Fonda opublikowała nagranie nawiązujące do jej popularnego programu treningowego, wydanego w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W rytm muzyki Jane wykonuje ćwiczenia i namawia Amerykanów, aby spełnili swój obywatelski obowiązek i poszli oddać głos. W akcję zaangażowało się wiele gwiazd.

Zobacz wideo Jane Fonda treningiem namawia rodaków do głosowania

"Exercise That Vote", czyli Jane Fonda w akcji

Wspomnianym hasztagiem Jane zareklamowała wrzucone na Instagram nagranie. 82-letnia gwiazda założyła czerwony trykot i raźno krocząc, zachęca do głosowania w nadchodzących wyborach prezydenckich. 

Witaj, klaso! Wracamy do ćwiczeń. Musimy być w formie przed nadchodzącym wyścigiem. Musisz być silny i skupiony. Bądź w pełni zaangażowany w swoje zadanie. Przygotujmy się więc do skorzystania z naszego prawa do głosowania - apeluje Fonda na Instagramie.

Po chwili na nagraniu pojawiają się gwiazdy, które postanowiły wesprzeć Fondę i przyłączyć się do projektu. W klipie pojawiają się m.in. Katy Perry, Orlando Bloom, Ashley Benson, Ken Jeong, Kerry Washington i Vanessa Hudgens.

To nie pierwsza treningowa akcja Jane Fondy

Aktorka poprzez swoje media społecznościowe promuje wiele społecznych inicjatyw. Po założeniu konta na TikToku postanowiła nagrać krótki trening, zwracając jednocześnie uwagę widzów na problem zmian klimatycznych. Ostatni projekt zachęcający do głosowania w ciągu dwóch dni zebrał już ponad 50 tysięcy wyświetleń tylko na profilu Jane. Gwiazdy, które zaangażowały się w akcję, udostępniły nagranie na swoich kontach - klip wrzucony przez Vanessę Hudgens liczy już prawie 400 tysięcy odsłon!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.