Siedmiominutowy trening Ashley Graham. Modelka plus size stara się wrócić do formy sprzed ciąży. Nie jest łatwo

Ashley Graham walczy z powrotem do formy. Popularna modelka plus size wróciła do nagrywania serii "Thank Bod", aby motywować inne kobiety i jednocześnie śledzić swoje postępy.

Ashley Graham ćwiczyła praktycznie do końca ciąży. Po zalecanym czasie na połóg celebrytka postanowiła stopniowo wracać do swoich codziennych zajęć. Niestety przez wybuch pandemii i związanymi z nią obostrzeniami nie było to łatwe. Przez kilka miesięcy Graham nie mogła odwiedzać siłowni. Obecnie modelka wróciła do nagrywania cyklu na YouTube "Thank Bod", która rozpoczęła się ćwiczeniami dla kobiet w ciąży. Teraz Ashlely pokazuje, jak walczy z powrotem do formy sprzed ciąży.

 

Ashley Graham udostępniła trening wzmacniający mięśnie brzucha i ramiona

Modelka postawiła na krótki, choć intensywny trening angażujący ramiona i mięśnie brzucha. Choć ćwiczenia mogą wyglądać na łatwe do powtórzenia - są to tylko pozory. Przed nami wycisk zamknięty w sześciu ćwiczeniach.

Ćwiczenie pierwsze - 45 sekund

Połóż się na plecach, wyciągnij ręce przed siebie, nogi zegnij w stawach biodrowych i kolanowych, tak by utworzyły w nich kąty 90 stopni. Następnie napnij mięśnie brzucha - właśnie przyjęłaś pozycję wyjściową. Następnie wyprostuj jednocześnie lewą rękę do tyłu i prawą nogę do przodu. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz to samo z prawą ręką i lewą nogą. 

Ćwiczenie drugie - 10 powtórzeń lub tyle, ile zrobisz w ciągu 45 sekund

Przyjmij pozycję klęku podpartego, następnie przejdź do deski na wysokich ramionach. Następnie podnieś się do pozycji psa z głową w dół, a lewą ręką dotknij do kolana prawej nogi. Wróć do deski i powtórz to samo z prawą ręką i lewą nogą.

Ćwiczenie trzecie - 10 powtórzeń

Wróć do pozycji klęku podpartego. Potem przejdź do deski na prostych ramionach. Zegnij nogi w kolanach i opuść je na ziemię. Następnie wykonaj 10 pompek.

Ćwiczenie czwarte - pięć powtórzeń, pięć pulsów, pięć powtórzeń

Rozstaw ręce na szerokość barków i oprzyj je o ławkę lub stabilne krzesło. Zsuń pośladki z przedniej części ławki, nogi wyprostuj i oprzyj o kostki. Powoli zegnij łokcie i opuść delikatnie ciało w kierunku podłogi, aż łokcie ustawią się pod kątem 90 stopni. Zrób pięć pulsowań, następnie wróć do prostych łokci.

Ćwiczenie piąte - 45 sekund

Przyjmij pozycję deski na wysokich ramionach. Następnie przyłóż prawe kolano do prawego łokcia, trzymając plecy w linii prostej. Powtórz to samo z lewą ręką i nogą.

Ćwiczenie szóste - 45 sekund

Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami i stopami opartymi o matę. Podnieś ręce nad głowę, tak aby łokcie znalazły się przy uszach, a ramiona były równoległe do ziemi. Wypchnij biodra w powietrze tak wysoko, jak to możliwe. Przytrzymaj, potem opuść biodra na ziemię. Za pomocą mięśnie brzucha unieś się i usiądź na macie. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz.

Zobacz wideo Ashley Graham naśladuje swoją mamę i wykonuje jej trening sprzed lat
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.