Prosty trik Kate Middleton na piękną cerę. Jest skuteczny i naprawdę tani!

Księżna Cambridge zachwyca nie tylko swoimi kreacjami, lecz także zadbanymi włosami i promienistą cerą. Zdrową skórę twarzy zawdzięcza jednej bardzo skutecznej metodzie.

Na co dzień zajęta Kate Middleton, gdy tylko ma chwilę czasu pozwala sobie na spa dla urody. Księżna stosuje kilka prostych i efektownych zabiegów, dzięki którym nie musi się martwić, że obudzi się z przykrymi niespodziankami na twarzy. Pielęgnacyjnym numerem jeden jest prosta i niedroga metoda, która całkowicie odmieniła rytuały w dbaniu o skórę twarzy. Co takiego stosuje Middleton?

 

Pielęgnacyjny trik Kate Middleton

W kosmetyczce księżnej Cambridge nie może zabraknąć flanelowych ściereczek do twarzy. Ten produkt sprawdza się idealnie w wieczornej pielęgnacji, kiedy zmywamy makijaż; dzięki zastosowaniu ściereczki mamy pewność, że całkowicie pozbyłyśmy się wszystkich produktów oraz nagromadzonego serum. Produkt Kate Middleton poleciła jej makijażystka, która stosuje tę metodę od wielu lat - ściereczka znacznie skuteczniej usunie brud, niż sama woda z płynem czy pianką do demakijażu.

Zalety używania flanelowych ściereczek do twarzy

Oprócz usuwania makijażu, ściereczka zapewnia lekkie złuszczanie, co pomaga w pozbyciu się martwego naskórka, resztek makijażu i poprawia krążenie. Na taką metodę powinny się też zdecydować osoby, które mają cerę problematyczną ze skłonnościami do wyprysków i trądziku; codzienny peeling sprawia, że pory mniej się zatykają, a skóra szybciej się oczyści, stając się gładszą i jaśniejszą. Pierwszych zauważalnych efektów możemy spodziewać się już po miesiącu stosowania.

Flanelowe ściereczki do twarzy - poznaj metodę hot cloth

Do oczyszczenia twarzy ściereczką potrzebujemy wspomniany produkt oraz ulubiony olejek lub mleczko do demakijażu. Nałóż na twarz kosmetyk, następnie zanurz ściereczkę w bardzo ciepłej wodzie, wyciśnij jej nadmiar i przyłóż ją do twarzy. Następnie wykonaj masaż, poruszając dłońmi ściereczkę kolistymi ruchami. Pamiętaj, aby za każdym razem używać wypranej ściereczki!

Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.