Chloe Ting - kim jest dziewczyna, której treningi zawładnęły internetem? To wyzwanie bije rekordy popularności

Jeśli jesteś na bieżąco z nowinkami ze świata fitnessu, to to nazwisko na pewno obiło Ci się o uszy. Chloe Ting prowadzi kanał z ćwiczeniami na YouTubie, a ich skuteczność zachwala coraz więcej osób.

Chloe Ting na YouTubie ma już prawie 15 milionów subskrybentów. Na Instagramie pod hasztagiem zawierającym jej imię i nazwisko znajdziemy tysiące zdjęć zadowolonych dziewczyn, które podjęły się jednego z wielu ćwiczeniowych wyzwań trenerki. Kim jest Chloe i dlaczego jej ćwiczenia przynoszą tak świetne rezultaty?

 

Chloe Ting - najlepsze wyzwania treningowe w sieci?

Chloe jest 34-letnią trenerką mieszkającą w Australii. Jej przygoda z platformą YouTube sięga 2018 roku. Z roku na rok Ting zyskiwała coraz więcej fanów, jednak to rok 2020 okazał się niesamowitym przełomem w jej karierze. Przez pandemię koronawirusa i przymusowe siedzenie w domu wiele osób postanowiło wziąć się za siebie i wypróbować ćwiczeń Chloe. Jej treningi nie należą do prostych - nawet wytrwali zawodnicy przyznają się, że zajęcia z Ting to prawdziwy sprawdzian kondycji. Na YouTubie wiele osób, które podjęły się regularnego wykonywania treningów Chloe, dzieliło się niesamowitymi zdjęciami przed i po zakończonych wyzwaniach. 

Co znajdziemy na kanale Chloe Ting?

Australijska fitgwiazda publikuje nagrania wideo z kilkunastominutowymi ćwiczeniami na wybrane partie ciała lub określony cel - spalanie tkanki tłuszczowej, budowanie kondycji czy rzeźbienie mięśni w danej partii ciała. Do większości zajęć potrzebujemy jedynie maty, opcjonalnie możemy dodać hantle, kettlebells lub gumy oporowe. Na początek najczęściej polecanym treningiem są nagrania z ćwiczeniami cardio, które pomogą nam przyzwyczaić się do tempa Ting, które jest dosyć szybkie! Trenerka dzieli się również swoimi zdrowymi i niskokalorycznymi przepisami, idealnie pasującymi do codziennej rutyny.

14-dniowe wyzwanie z Chloe Ting

Jest to jedne z najpopularniejszych wyzwań przygotowanych przez Chloe. Na jej stronie internetowej zobaczymy dokładnie przygotowany plan treningowy, odsyłający nas do konkretnych zestawów ćwiczeń na YouTubie. Początkowo ćwiczenia są naprawdę trudne - dla osób, które do tej pory nie trenowały regularnie, niektóre pozycje będą wyjątkowo męczące. W miarę upływu kolejnych dni wyraźnie zauważymy poprawę naszej kondycji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.