Kourtney Kardashian zaczyna każdy poniedziałek od tych ćwiczeń. Wystarczy kwadrans, aby ujędrnić całe ciało

Odpowiednie ćwiczenia na początek tygodnia pozwolą nam wejść w rytm po weekendzie. Kourtney Kardashian każdy poniedziałek zaczyna od tego zestawu, który motywuje gwiazdę do dalszego działania.

Poniedziałkowy trening dla Kourtney Kardashian jest bardzo ważnym elementem rutyny. To dzięki tym ćwiczeniom odnajduje motywację na kolejne wyzwania. Poniższy program fitness dla celebrytki układa jej osobisty instruktor. Trening rozgrzewa i ujędrnia ciało, a także uwalania pożądane przez nas endorfiny. Jak go wykonać?

 

Trening na początek tygodnia - ulubione ćwiczenia Kourtney Kardashian 

Kourtney dzieli swoje zajęcia na kilka sekcji, dzięki czemu łatwiej się jej zmotywować do ukończenia całego treningu. Do poniższych ćwiczeń potrzebne nam są mata, zestaw hantli oraz piętnaście minut. Każde omawiane ćwiczenie wykonujemy w trzech rundach. Gotowe? Zaczynamy!

Pierwsza sekcja - każdą pozycję wykonujemy przez 30 sekund

  • pierwsza pozycja - stań ze stopami rozstawionymi nieco szerzej, niż szerokość bioder z lekko ugiętymi kolanami. Złap w ręce hantle, a następnie powoli pochylaj tułów do przodu, aby odstawić hantle na podłoże. Następnie chwyć ciężarki i pomału wróć do pozycji wyjściowej. Pamiętaj, aby cały czas mieć proste w łokciach ręce.
  • druga pozycja - rozstaw nogi na szerokość ramion, lekko zegnij kolana. Chwyć w dłonie ciężarki, odchyl się lekko do przodu, opuszczając ramiona z hantlami. Podnieś ręce do klatki piersiowej, uginając łokcie, następnie opuść je z powrotem w dół. Powtarzaj przez pół minuty.

Druga sekcja - każdą pozycję wykonujemy przez 30 sekund

  • pierwsza pozycja - połóż się na plecach (na ławce do ćwiczeń lub na macie) i umieść hantle w każdej ręce. Wykonuj unoszenia klatki piersiowej z ciężarami przez 30 sekund.
  • druga pozycja - złap hantle w każdą rękę, a następnie wykonuj przez pół minuty wypady nogami, zmieniając za każdym powtórzeniem pozycję nóg.

Trzecia sekcja - każdą pozycję wykonujemy przez 30 sekund

  • pierwsza pozycja - wykonaj przysiady z hantlem w każdej ręce.Trzymaj proste plecy i głowę skierowaną prosto przed siebie.
  • druga pozycja - wykonuj standardowe ruchy bicepsa z hantlami w każdej ręce przez 30 sekund. Ćwiczenie możesz wykonać w pozycji stojącej lub na siedząco.

Czwarta sekcja  - każdą pozycję wykonujemy przez 30 sekund

  • pierwsza pozycja -  przyjmij pozycję klęku podpartego, a hantle połóż na wysokości swoich dłoni. Następnie wykonuj pompki, przez cały czas trzymając ręce na hantlach. W razie potrzeby możesz wykonać prostszą wersję pompek, uginając do ćwiczenia kolana i kładąc je na macie.
  • druga pozycja - połóż się plecami na macie, złap oburącz jeden hantel i umieść go na wysokości klatki piersiowej. Zegnij nogi w kolanach i oprzyj stopy stabilnie o podłodze. Wykonaj klasyczne brzuszki, cały czas trzymając hantel w przyjętej pozycji.
Zobacz wideo Kim Kardashian pokazała jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.