Jak często można jeść cheat meale? Kasia Dziurska zdradza, ile razy w tygodniu pozwala sobie na tę przyjemność

Kasia Dziurska odpowiedziała na kilka pytań, dotyczących ćwiczeń i diety. Trenerka przyznała się, jak często pozwala sobie na cheat meale.

Kasia Dziurska wykorzystała chwilę wolnego czasu, aby odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania. Wśród tych dotyczących życia prywatnego znalazło się kilka dotyczących treningów i zdrowego odżywiania. Oto te, które zwróciły naszą uwagę.

Zobacz wideo Kasia Dziurska o cheat mealu i treningach

Kasia Dziurska odpowiada na pytania obserwatorów

Ile razy w tygodniu można pozwolić sobie na cheat meal?

Wielu obserwatorów zastanawiało się, jak często Kasia i jej partner, Emilian Gankowski, który również jest związany z branżą fitness, pozwalają sobie na "przerwę" w diecie. 

W ciągu tygodnia trzymamy się swoich zasad żywieniowych. Raz w tygodniu pozwalamy sobie na oszukane posiłki i sobie jemy, co chcemy. Czasami dwa razy, ale to tylko w weekend - odpowiada Dziurska na Instagramie.

Cheat meale, czyli tzw. oszukane posiłki stanowią ważny element dla osób na restrykcyjnych dietach. Dzięki lekkiemu oszustwu, którego można zwykle się dopuścić raz w tygodniu, łatwiej przez resztę tygodnia wytrwać w swoich postanowieniach. Głównym celem cheat meala jest zredukowanie napięcia, które narasta w trakcie przestrzegania diety. Dla wielu osób to również motywacja do tego, aby dalej utrzymywać wybrany model odżywiania. Co więcej, dzięki zjedzeniu takiego posiłku podkręcamy metabolizm, który został spowolniony dietą i zmniejszeniem liczby spożywanych kalorii.

Jak często trenuje Kasia Dziurska?

Pięknie wyrzeźbiona sylwetka wymaga codziennej pracy, poprzez ćwiczenia i odpowiednie odżywianie. Trenerka wyznała, jak regularnie odbywają się ostatnio jej zajęcia.

Aktualnie trenuję dwa, maksymalnie trzy razy w tygodniu - zależy jak mi się tydzień ułoży. Trening trwa do półtorej godziny, bo czasami robię cardio, a czasami nie. To wszystko jest bardzo ruchome - wyznaje Kasia.

Czy przy chorobie Hashimoto zauważalne jest wypadanie włosów?

Fani trenerki wiedzą, że od wielu lat zmaga się ona z chorobami tarczycy i przykrymi konsekwencjami, dotyczącymi tej przypadłości. Czy Dziurska zauważyła wzmożone wypadanie włosów?

Niestety tak, też się z tym zmagam - komentuje trenerka na InstaStories.

W walce z tym problemem Dziurskiej pomaga odpowiednia suplementacja, która dostarcza niezbędnych minerałów, witamin i innych substancji, które odpowiadają za stan naszych włosów. Suplementacja jest bardzo ważna przy chorej tarczycy, zwłaszcza, że niektóre leki pomagające na same choroby, mogą szkodzić i niekorzystnie wpływać na stan naszych włosów czy skóry.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.