Honorata Skarbek zrzuciła 11 kilogramów w dwa miesiące. Celebrytka zdradziła szczegóły diety

Honorata Skarbek podzieliła się na kanale YouTube swoimi sposobami na szybkie zrzucenie nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Celebrytka pochwaliła się, że jej obecna waga pokazuje 11 kilogramów mniej. W jaki sposób osiągnęła takie wyniki?

Honorata Skarbek kilka razy w ciągu ostatnich miesięcy narzekała na sytuację spowodowaną koronawirusem. Celebrytka straciła motywację do ćwiczeń i pilnowania diety. Po tygodniach walki samej ze sobą, Skarbek udało się wrócić na właściwe tory w pięknym stylu! Jak udało jej się zrzucić nadprogramowe kilogramy?

 

Honorata Skarbek o skutkach przymusowej izolacji

Piosenkarka na początku wybuchu pandemii, i związanych z nią ograniczeniami, bardzo tęskniła za możliwością wyjścia na siłownię oraz treningi. Pierwsze tygodnie nie były łatwe; pojawił się spadek nastroju, motywacji a w diecie zaczęły królować niezdrowe posiłki.

Wszystko tak naprawdę zaczęło się od przymusowej kwarantanny. Jadłam ogromne ilości jedzenia. Byłam zmęczona, ospała, bez energii, miałam ogromne migreny. Moje stany depresyjno-lękowe o wiele bardziej się pogłębiły. Domyślam się, że sposób niezdrowego żywienia miał na to ogromny wpływ - wyznała Honorata.

Ta niebezpieczna mieszanka zaowocowała przybraniem na wadze. Honorata w pewnym momencie powiedziała sobie dość i postanowiła wziąć się za siebie. Od czego zaczęła? Sekrety powrotu do wagi sprzed domowej izolacji wokalistka zdradziła w wideo, które pojawiło się na jej oficjalnym kanale YouTube. Skarbek przyznała się, że jej waga doszła do 71 kilogramów przy 174 centymetrach wzrostu. 

Jak Honoracie Skarbek udało się zrzucić 11 kilogramów?

Wokalistka postanowiła podzielić się z fanami swoimi sposobami na odchudzanie. Przede wszystkim, wiele pomogło wychodzenie z domu na pięciokilometrowy bieg. Skarbek próbowała samodzielnych ćwiczeń w domu, co jednak niekoniecznie sprawdzało się w jej przypadku. Celebrytka od dziecka była bardzo aktywna fizycznie, dlatego nagłe zaprzestanie treningów tak odbiło się na jej wadze. Oprócz biegania, na wagę miała wpływ zmiana diety:

Nie jadłam ryżu, makaronu, ziemniaków. Moja dieta była ustawiona przeze mnie, ale opierała się na białkach i tłuszczach. Opierałam się na moich doświadczeniach z lat poprzednich i słuchaniu swojego organizmu. Zupełnie zrezygnowałam z cukru, chyba że w owocach – opowiada wokalistka.

Już po tygodniu waga spadała o dwa kilogramy w dół! Takiej motywacji potrzebowała Honorata. Później Skarbek wypróbowała polecaną przez znajome 9-dniową dietę, która przyspieszyła metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Następne tygodnie skutkowały utratą nadprogramowych kilogramów. W trakcie metamorfozy otworzyły się słownie, a Honorata z radością wróciła do treningów. Różnica jest widoczna gołym okiem!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.