Kaley Cuoco ćwiczyła w masce na siłowni, co wywołało burzę w komentarzach. Aktorka odpowiada

Kaley Cuoco postanowiła pokazać swoim obserwatorom na Instagramie nowy ulubiony trening na czas pandemii koronawirusa. Aktorka ćwiczyła w masce, co wywołało skrajne reakcje obserwatorów.

Na Instagramie Kaley Cuoco pojawiło się nowe inspirujące nagranie. Gwiazda "Teorii Wielkiego Podrywu" dużo czasu poświęca na ćwiczenia, które sprawiają jej wielką frajdę. Ostatnio aktorkę porwały treningi ze skakanką. Fani zwrócili jej jednak uwagę, że niepotrzebnie skacze w maseczce ochronnej. Co na to Cuoco?

Zobacz wideo Kaley Cuoco ćwiczy na siłowni w maseczce

Kaley Cuoco daje czadu na skakance. Fani jednak patrzą na inny szczegół

Wysportowana aktorka co rusz próbuje nowych form aktywności. Uwielbia jeździć konno, a wspólne treningi z siostrą dodają potrzebnej energii. Najnowszą sportową zajawką gwiazdy jest skakanka, którą niezmiernie poleca swoim fanom:

Moja ostatnia obsesja na czas izolacji przez koronawirusa. Wszystko, czego potrzebujesz to 20 minut czasu wolnego, skakanka i dobra muzyka - zachęca Kaley na Instagramie.

Na udostępnionym nagraniu widzimy, jak Cuoco wykonuje kolejne skoczne kombinacje na wspomnianej skakance, zdając się kompletnie nie tracić podczas ćwiczeń energii. Uwagę osób komentujących popis aktorki przykuł jednak inny szczegół. Oprócz zachwytów nad kondycją i zwinnymi ruchami, obserwatorzy zwrócili uwagę na maskę ochronną.

Trening w maseczce - czy to konieczność? Aktorka rozwiewa wątpliwości

Podczas gdy Kaley dała pokaz kondycji, wykonując krzyżowe skoki i jogging cardio ze skakanką, odwiedzający profil aktorki na Instagramie zwrócili uwagę na maseczkę:

Maska jest ci niepotrzebna! Nie powinnaś jej używać!
Nie rozumiem, dlaczego ćwiczysz w masce. Nie ma mowy, abym sam miał spróbować takiego treningu. Nie lepiej ćwiczyć we własnym ogrodzie? Oprócz tego, że jest to niebezpieczne, to jaki przykład dajesz młodym fanom? Nie poszłabyś trenować w siatce foliowej wokół ust, więc dlaczego jesteś w masce?

Niestety, jako osoba publiczna, Cuoco musi liczyć się z różnymi komentarzami. Gwiazda nie pozostaje jednak na nie obojętna i dyplomatycznie odpowiada:

Do wszystkich osób mających problem z maseczką. Noszę maskę, kiedy przebywam w zamkniętej przestrzeni wokół innych osób. Noszę też maskę, kiedy jestem na zewnątrz, wśród ludzi. W ten sposób chronię siebie i wszystkich wokół mnie. Dzięki za troskę! - napisała Kaley na Instagramie.

Wiele osób stanęło w obronie aktorki popierając jej wybór i podkreślając, że stosuje się do obowiązujących środków bezpieczeństwa i czuje się odpowiedzialna za siebie oraz ludzi z najbliższego otoczenia. Kondycja Cuoco jest na tyle silna, że ćwiczenia nie sprawiają jej kłopotu. Z pewnością gwiazda robi odpowiednie przerwy, aby uniknąć problemów z oddychaniem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.