Domowe treningi Kourtney i Khloe Kardashian nie mogą się obejść bez tego sprzętu. Dlaczego warto w niego zainwestować?

Ćwiczenia w domu powoli wchodzą nam w nawyk. Khloe i Kourtney Kardashian wielokrotnie podkreślały, że domowe treningi są tak samo ważne, jak na siłowni. Z tego względu celebrytki inwestują w różne akcesoria. Ten sprzęt jest szczególnie polecany. Dlaczego?

Khloe i Kourtney Kardashian uwielbiają śledzić nowinki ze świata fitness. Siostry od dawna stawiają na domowe treningi, które urozmaicają, kupując coraz to nowsze akcesoria przynoszące lepsze efekty wykonywanych ćwiczeń. Ostatnim numerem jeden Kardashianek są paski oporowe. Jak ich używać?

 

Dlaczego warto zainwestować w paski oporowe?

Na stronie, której właścicielką jest Kourtney Kardashian, pojawił się artykuł na temat ulubionego sprzętu do ćwiczeń celebrytki. Zarówno Kourtney, jak i Khloe Kardashian cenią sobie paski oporowe przede wszystkim dlatego, że można je wykorzystać na różne sposoby. Do pasków przekonał siostry trener personalny, tłumacząc, że z ich użyciem można ćwiczyć całe ciało. 

Nasz trener ma zestaw pasków oporowych, który zmienił zasady gry. Uwielbiam ten zestaw, ponieważ jest wyposażony w paski na kostki, dzięki czemu mogę wykonywać mnóstwo różnorodnych treningów, m.in. na nogi, pośladki czy górną część ciała. Fajną częścią takiego zestawu jest mocowanie do drzwi. Dzięki temu nie potrzebujesz siłowni, potrzebujesz tylko solidnych drzwi. To świetne narzędzie treningowe, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Mieści się w torebce lub walizce, jeśli ciągle jesteś w ruchu. Szczególnie w tych okresach domowej izolacji fajnie jest mieć alternatywę siłowni - komentuje Khloe.

Paski można mocować w różnych kombinacjach, odpowiednio dopasowując ćwiczenia do swoich możliwości. Włączenie ich do treningu pomaga wzmocnić i wyćwiczyć mięśnie całego ciała. Specjalne mocowania umożliwiają zamontowanie przenośnej siłowni w domu i na dworze - wszystko zależy od tego, gdzie wolisz ćwiczyć. Zestawy dostaniemy w sklepach sportowych.

Zobacz wideo Kim Kardashian pokazała jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.