Olimp Sport Nutrition będzie wspierać najlepszych sportowców w drodze po medale

Marka Olimp Sport Nutrition i Polski Związek Lekkiej Atletyki rozpoczynają współpracę w ramach globalnej kampanii "GO FOR IT!" / "Razem na szczyt". Doceniamy tych, którzy sportowej pasji poświęcili całe życie i wspieramy najlepszych zawodników w drodze na szczyt.
To historyczny moment dla marki Olimp Sport Nutrition. Wierzymy, że dzięki współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, przy wsparciu naszych suplementów diety oraz profesjonalnej opiece, polscy lekkoatleci sięgną po kolejne medale na najważniejszych imprezach sportowych w Europie i na świecie - mówi Maciej Jaskot, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Olimp Labs.

Marka Olimp Sport Nutrition od 30 lat wyznacza trendy w sportowej suplementacji, stawiając na profesjonalizm, pasję do sportu i nowoczesne rozwiązania. Misja ta niewątpliwie pokrywa się z ideą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – czołowej instytucji w kraju i na świecie, która na przestrzeni wieku wychowała i ukształtowała wielu znakomitych sportowców. Irena Szewińska, Robert Korzeniowski, Anita Włodarczyk czy Andrzej Badeński to osoby, które na dobre zapisały się na kartach historii polskiej lekkoatletyki, zdobywając medale podczas najbardziej prestiżowych imprez sportowych takich jak: Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata i Europy. Wierzymy, że do tej listy dołączą niebawem kolejni sportowcy.

OLIMP SPORT NUTRITION BĘDZIE WSPIERAĆ NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW W DRODZE PO MEDALEOLIMP SPORT NUTRITION BĘDZIE WSPIERAĆ NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW W DRODZE PO MEDALE OLIMP SPORT NUTRITION

Cieszę się, że mogę powitać markę Olimp Sport Nutrition w gronie sponsorów i partnerów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Nawiązujemy tą współpracę w niełatwych czasach, tym bardziej dziękuję za okazane wsparcie. Jestem przekonany, że kooperacja PZLA i marki Olimp Sport Nutrition pozwoli na stworzenie jeszcze lepszych warunków przygotowań dla zawodników do najważniejszych imprez, w tym przyszłorocznych igrzysk w Tokio - podkreśla prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki dr Henryk Olszewski.

Wspólnie mierzymy wysoko i nie boimy się wyzwań. Dlatego elitarne grono Olimp Team zostało wzmocnione kolejnymi, utalentowanymi zawodnikami. W ramach globalnej kampanii #GoForIt - #RazemNaSzczyt rozpoczęliśmy współpracę z:

  • Pawłem Fajdkiem – Mistrzem Świata i Europy w rzucie młotem,
  • Piotrem Liskiem – halowym Mistrzem Europy i rekordzistą Polski w skoku o tyczce,
  • Ewą Swobodą – olimpijką, halową Mistrzynią Europy, specjalizującą się w biegach na 60 i 100 metrów,
  • Igą Baumgart-Witan – medalistką Mistrzostw Świata i Mistrzynią Europy w biegach na 400 metrów,
  • Emilią Ankiewicz – olimpijką, medalistką Mistrzostw Polski i srebrną medalistką Uniwersjady w biegu na 400 metrów przez płotki.

OLIMP SPORT NUTRITION BĘDZIE WSPIERAĆ NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW W DRODZE PO MEDALEOLIMP SPORT NUTRITION BĘDZIE WSPIERAĆ NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW W DRODZE PO MEDALE OLIMP SPORT NUTRITION

To niezwykle utalentowani i głodni sukcesów sportowcy. Swoją pasją zarażają innych i motywują do ciężkiej pracy. Mimo młodego wieku zdążyli już dostarczyć niezapomnianych emocji, zdobywając medale w Europie i na świecie. Doceniamy ich konsekwencję, codzienny upór, wytrwałość i wspieramy w drodze na najwyższy sportowy szczyt po upragnione trofea. Dla marki Olimp Sport Nutrition, podobnie jak dla zawodowych sportowców – nie ma kompromisów. Dlatego produkujemy suplementy diety w najwyższych standardach. Podobnie jak nasi ambasadorzy, chcemy być najlepsi i sami podnosimy poprzeczkę. Wspólnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki oraz z naszymi ambasadorami idziemy „Razem na szczyt”. Trzymamy mocno kciuki za nowych zawodników Olimp Team. Nie możemy się doczekać ich pierwszych występów. Śledźcie nasze media społecznościowe, gdzie na bieżąco będziemy informować o poczynaniach i sukcesach mistrzów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.