Te treningi gwiazd to prawdziwe turbospalanie tłuszczu. Najlepszy pozwoli ci zgubić prawie 600 kalorii!

Celebryci i celebrytki lubią dzielić się w sieci swoimi inspirującymi treningami. Ćwiczenia której gwiazdy są najlepsze, jeśli naszym celem jest spalenie jak największej liczby kalorii?

Czasem znalezienie dobrego dla siebie treningu jest naprawdę trudne. Pod ogromem dostępnych propozycji na Instagramie, YouTubie czy stronach internetowych możemy czuć się nieźle przytłoczeni. Dlatego tak wiele osób decyduje się na ćwiczenia sprawdzone przez ich ulubione twarze show-biznesu. Przyjrzałyśmy się, które treningi gwiazd pomogą nam w spaleniu kalorii. Oto wyniki!

Te propozycje od celebrytów pomogą ci spalić najwięcej kalorii

Według specjalistów współpracujących z magazynem "Marie Claire", którzy dokładnie przeanalizowali treningi najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie, najlepszym zestawem ćwiczeń może pochwalić się Ellie Goulding. Jej propozycja, o której można przeczytać tutaj, pozwala spalić 573 kalorie!  To naprawdę sporo! Wokalistka łączy na zajęciach przysiady z obciążeniem z elementami kickboxingu, boksem, pompkami, martwym ciągiem wyskokami z dodatkowym obciążeniem oraz brzuszkami. Po kilkunastu powtórzeniach każdej pozycji Ellie jest lżejsza o prawie 600 kalorii.

Zaszczytne drugie miejsce zajmuje na podium Kim Kardashian. Jej godzinny trening na dolne partie ciała, składający się z różnych kombinacji przysiadów i wyskoków pozwala na pozbycie się 552 kalorii. Z kolei ćwiczenia Kourtney Kardasian, które skoncentrowane są na szybkich ruchach całego ciała, spalają 497 kalorii.

Co z treningami JLo i Beyonce?

Obie panie świetnie poruszają się na scenie, jednocześnie śpiewając, nie mając przy tym żadnej zadyszki! Jennifer Lopez bardzo często możemy zobaczyć na Instagramie podczas wyciskania ciężarkami kolejnych powtórzeń. Jej standardowy trening nie pozwala jednak na aż tak spektakularne spalenie kalorii, jak w przypadku Gouling. Jej interwały spalają  "jedynie" 489 kalorii. Trening Beyonce to już tylko 475 kalorii - ćwiczenia wokalistki skupiają się na wykonaniu brzuszków, przysiadów i wypadów nogami w tył.

Zobacz wideo Ellie Goulding trenuje boks na siłowni
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.