Tak ćwiczą polskie modelki. Zobacz wspólny trening Julii Banas i Julii Borawskiej

W modelingu bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej sylwetki. Aby ją utrzymać, modelki poświęcają dużo czasu właściwym treningom. Na InstaStories popularnego trenera personalnego podejrzałyśmy, jak ćwiczą polskie piękności z wielkich wybiegów.

Odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniają mięśnie, jednocześnie wysmuklając sylwetkę. Te dwa cele przyświecają podczas treningów modelek. Praca ciałem wymaga poświęceń, jednym z nich jest zachowywanie odpowiednich wymiarów. Jednak z odpowiednim podejściem i zajęciami, które nas zaciekawią nie jest to takie trudne.

Zobacz wideo Tak trenują polskie modelki

Jak ćwiczą polskie modelki? Te nagrania uchylają rąbka tajemnicy

Julia Banas razem z Julią Borawską wybrały się na wspólne ćwiczenia, przygotowane specjalnie pod swoje potrzeby przez popularnego i lubianego wśród polskich gwiazd trenera, Tadeusza Gauera. Dziewczyny bardzo lubią ćwiczyć razem - w duecie o wiele łatwiej zmotywować się do wykonania kolejnych powtórzeń. Na początku zajęć miały do wykonania pchnięcie sanek oraz podnoszenie piłki lekarskiej. Następnie widzimy brzuszki na piłce treningowej, burpees, a także pozycje z użyciem taśm oporowych. Trening był mieszanką cardio z lekkim dodatkiem ćwiczeń siłowych (taśmy oporowe potrafią nieźle podnieść poprzeczkę). 

Trening siłowy w domu? Tak! Wystarczą ci gumy oporowe

Jeśli chcesz zacząć wykonywać treningi siłowe w domu, taśmy to doskonała alternatywa dla ciężarków. Gumy są łatwo dostępne w sklepach sportowych, nie kosztują dużo, są poręczne, zajmują mało miejsca i są dopasowane do każdego stopnia zaawansowania - jednym słowem, same zalety! Z ich wykorzystaniem zrobimy wszystkie podstawowe ćwiczenia siłowe, takie jak podnoszenie ramion, przysiady sumo, spięcia brzucha, odwodzenie nogi czy prostowanie przedramion. Na początku przygody wykonajmy po 15-20 powtórzeń każdego ćwiczenia; nasze ciało musi dostosować się do nowego wysiłku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.