Ewa Wachowicz szaleje na skakance i zachęca obserwatorów do takiej formy aktywności. "Czas się dla Pani zatrzymał"

Ewa Wachowicz jest prawdziwym wulkanem energii. Była Miss Polski uwielbia podejmować treningowe wyzwania. Tym razem postanowiła wrócić do ulubionej zabawy z lat szkolnych.

Domowe treningi możemy urozmaicać na wiele różnych sposobów. Ewa Wachowicz poleca skakankę; ten niewielki przyrząd zdecydowanie poprawi naszą efektywność! Dziennikarka przekonuje, że ćwiczenie szybko dostarczy nam dobrej porcji endorfin - ma rację! Jakie korzyści przynosi skakanie

 

Ewa Wachowicz wróciła do ulubionej zabawy sprzed lat

Gry w klasy, ćwiczenia na trzepaku i skoki na skakance to chyba najpopularniejsze dawne zabawy w szkole na przerwach. Wachowicz słusznie zauważa, że skakanka jest doskonałym elementem do treningów, również domowych - nie jest to drogie akcesorium, jest małe i poręczne, dzięki czemu można je wszędzie zabrać, a efekty jego używania są zadowalające!

Kto lubi skakankę? Kiedyś na przerwach w szkole odbywały się turnieje... teraz dzieci nie znają takiej zabawy...a to taka szybka produkcja endorfin i świetne ćwiczenie! - podkreśla na Instagramie Pani Ewa.

Obserwatorzy autorki lubianych przez Polaków książek kucharskich od razu zwrócili uwagę na jej wyczyn i w ciepłych słowach podziękowali za motywację, zauważając, w jak świetnej formie jest Wachowicz:

Dzięki za pozytywne zdjęcie, od razu dzień staje się lepszy.
Skacze Pani na skakance jak mała dziewczynka!
Czas się dla Pani zatrzymał. Pozdrawiam - czytamy w komentarzach pod zamieszczonym wpisem.

Trzeba przyznać, że kondycja i figura Pani Ewy mają się naprawdę świetnie!

Dlaczego warto zainwestować w skakankę?

Słowo zainwestować być może zostało użyte lekko nad wyraz - skakanki to jedna z najtańszych opcji świetnego rozwinięcia naszych treningów. Skacząc wzmacniamy mięśnie nóg, pośladków, ramion a nawet mięśnie brzucha! Skakanie to szybki sposób na spalanie zbędnych kalorii - w pół godziny zgubimy ich nawet 400! Regularne soki sprawią też, że nasza sylwetka będzie zdecydowanie smuklejsza.

Zobacz wideo Ewa Wachowicz pokazała, jak ćwiczy na siłowni
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.