Ola Ciupa wrzuciła zdjęcie w kostiumie kąpielowym i ujawniła sekret swoich pośladków

Ola Ciupa dała się poznać w teledysku Cleo i Donatana "My Słowianie". Od tamtej pory na jej instagramowym profilu przybywa obserwatorów, zachwyconych wyglądem prezenterki. Wcale się nie dziwimy.

Nie jest tajemnicą, że swoją figurę Ola Ciupa zawdzięcza nie tylko genom, ale też regularnym treningom w siłowni i odpowiednio dobranej diecie. Jakiś czas temu wyznała, że preferuje wegański sposób żywienia.

Zobacz wideo

Na swoim instagramowym profilu Ciupa chętnie prezentuje swoje wysportowane, kobiece ciało. Jak wynika z najnowszego wpisu, nie zawsze tak wyglądało.

Ola Ciupa opowiedziała o swojej motywacji do treningów

Ola zdecydowała ostatnio, że nieco bardziej otworzy się przed obserwatorami i zacznie publikować obszerniejsze wpisy. Jak zapowiedziała, tak zrobiła, a na Instagramie pojawił się post dotyczący jej pośladków, ćwiczeń i motywacji do treningów

Hej kochani. Kiedyś miałam płaską d**ę jako nastolatka, od x lat ćwiczę i nie mam. Ale kosztuje to trochę regularnej pracy. W poniedziałek zrobiłam taki trening, że do dziś mam zakwasy i ledwo chodzę. Za oknem deszczowo i mi tez często się nie chce ale najważniejsze to się zebrać i zmotywować. Treningi mają jakąś cudowną moc, że jak już się uda na nie dotrzeć, to nastrój poprawia się o 100 proc. Ważne, żeby mieć jakąś motywację. Moją jest moja trenerka. Kilka lat temu zobaczyłam ją na siłowni i powiedziałam: OMG, jaka figura, kim jest ta dziewczyna? Okazało się, że jest trenerką i od tamtego czasu z nią ćwiczę. 

Z postu wynika, że Ola poświęca bardzo wiele czasu na regularne treningi. Wyjaśniła, że istotne, a wręcz przełomowe było dla niej odnalezienie prawdziwej motywacji. Zwróciła też uwagę na fakt, że ćwiczenia generują pozytywną energię i poprawiają humor w niezawodny sposób.

 

Jak widzimy, wszystko można wyrobić za pomocą ćwiczeń. Wystarczy odpowiednio się zmotywować. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.