Kate Hudson w obcisłym sportowym stroju na nowych zdjęciach z siłowni. Figura robi wrażenie. Co trenuje gwiazda?

Kate Hudson to 41-letnia mama trójki dzieci, która z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie. Jej wygląd to zasługa regularnych treningów w siłowni.

Kate Hudson nie zwalnia tempa i wytrwale ćwiczy, a efekty jej treningów widać gołym okiem. Niedawno na instagramowym profilu gwiazdy Hollywood pojawiła się seria zdjęć z siłowni. Mama trójki dzieci pokazała się w obcisłym różowym stroju ze swojej linii odzieży sportowej Fabletics, prezentując umięśniony brzuch. Nic więc dziwnego, że w komentarzach pojawiło się wiele komplementów dotyczących figury 41-latki.

Zobacz wideo Zobacz też: Poranna joga Kate Hudson

Kate Hudson zdradziła tajemnicę swojej figury

Gwiazda przez wiele lat pracowała pod okiem trenera personalnego, jednak sama doskonale wie, co jej służy. Jak przyznała, najchętniej wybiera pilates, a także jogę. Gwiazda modyfikuje swoje treningi wedle własnego uznania i wchodzi na coraz to wyższe poziomy trudności. W rozmowie z magazynem Self opowiedziała nieco o swoich planach treningowych.

Zmieniam rutynę. Zmieniam swój wygląd. Zmieniam zdanie. Naprawdę zmieniam to. Zrobię Tracy Anderson, zrobię Body by Simone, zrobię wszystko - tłumaczy Kate.

Mimo chęci podejmowania nowych wyzwań aktorka często powraca do ukochanego pilatesu.

Nic, dosłownie nic, nie sprawia, że ??czuję się lepiej w swoim ciele, niż Pilates - wyznała. 

Regularne treningi to jednak tylko część sportowego sukcesu gwiazdy. Kate Hudson sporą wagę przywiązuje także do tego, co znajduje się na jej talerzu. I choć nie ma obsesji na punkcie diety, stara się jeść zbilansowane posiłki, które stanowią uzupełnienie ciężkiej pracy w siłowni.

Kiedy ludzie mówią o diecie, myślę sobie: OMG, wyluzuj". Jeśli chcę wyjść i zjeść w restauracji ze wspaniałym jedzeniem, zrobię to raz w tygodniu. Pozwalam sobie na odstępstwa. Czasami chcę robić rzeczy, które niekoniecznie są zdrowe - wyjaśnia Hudson.
 

Dobrze wiedzieć, że nawet Kate Hudson od czasu do czasu daje sobie spokój i nie ma wyrzutów sumienia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.