Ally Trout wprowadziła w życie pięć zmian. Pierwsze efekty zauważyła już po tygodniu

Ally Trout postanowiła w 66 dni zmienić swój sposób odżywiania i traktowania swojego ciała. Joginka nie spodziewała się, że już po tygodniu zauważy znaczną różnicę. Jakie zmiany wprowadziła?

Ally Trout prowadzi popularny na Instagramie profil, dotyczący jogi oraz zdrowego stylu życia. Fitinfluencerka postanowiła podjąć się wyzwania i wprowadzić kilka zmian, które jeszcze lepiej wpłyną na jej zdrowie. Trout wprowadziła pięć zasad, a efekty już po tygodniu przerosły jej najśmielsze oczekiwania.

 

Pięć prostych zasad

Ally wyznaczyła sobie pięć głównych zasad, którymi postanowiła się kierować przez kolejnych 66 dni zdrowego wyzwania:

  1. Wykonywać jeden trening dziennie;
  2. Stosować dietę przyjazną zespołowi jelita drażliwego;
  3. Wypijać 1,5 litra wody dziennie;
  4. Wstawać codziennie o piątej rano lub wcześniej;
  5. Ograniczyć alkohol do spożywania go 1-3 razy w tygodniu.

Trout nie spodziewała się, że z dnia na dzień jej sylwetka będzie ulegać zmianie. Na Instagramie wrzuciła post ze zdjęciami, które udokumentowały jej przemianę. Jakie jeszcze rezultaty przyniosło wprowadzenie jej powyższych pięciu zmian?

Efekty wyzwania po tygodniu

Czego dowiedziała się o swoim ciele, dzięki zastosowaniu powyższym krokom? Po pierwsze, organizm szybko przyzwyczaja się do wczesnej godziny wstawania. Po drugie, ciało Ally zaczęło lepiej funkcjonować, dzięki diecie opartej głównie na warzywach - potrawy lekkostrawne sprawiły, że metabolizm przyspieszył, stąd zmiana w wyglądzie sylwetki joginki. Ponadto Trout łatwiej było trzymać się wyznaczonych celów samej przygotowując posiłki. Ograniczenie alkoholu poza lepszym samopoczuciem przyniosło kobiecie wiele satysfakcji. Ally kontynuuje swoje wyzwanie - przed nią zostało 59 dni. Budowanie nawyków to nie tylko doskonałe ćwiczenie wytrwałości, lecz także dobry krok w stronę zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.