Mateusz Borkowski żegna się z dawnym wizerunkiem w dość dosadnych słowach. Big Boy przeszedł spektakularną metamorfozę

Mateusz Borkowski jeszcze kilka lat temu był zupełnie innym człowiekiem. Big Boy przeszedł ogromną zmianę, zrzucając ponad 160 kilogramów! Uczestnik "Googlebox'a" wspomina swoją dawną sylwetkę komentując ją bez ogródek.

Przemiana Mateusza Borkowskiego jest jedną z najbardziej spektakularnych w polskim show-biznesie. Uczestnik "Googlebox'a" przez długi czas miał dużą nadwagę, która nie tylko mogła utrudniać normalne funkcjonowanie, lecz także stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Borkowski wykazał się ogromnym samozaparciem i zrzucił 166 kilogramów! Niedawno na Instagramie wspominał ostatnie lata ciesząc się, że podjął decyzję o odchudzaniu. Nie uszło do uwadze jego obserwatorów.

 

Mateusz Borkowski nie chce wracać do dawnego wizerunku

Big Boy nie miał problemów z udostępnianiem zdjęć ukazujących jego zachodzącą metamorfozę. Borkowski przeszedł operację zmniejszenia żołądka i całkowicie zmienił sposób odżywiania, zaczynając od mocno restrykcyjnych diet, oczywiście pod stałą opieką lekarza specjalisty. Efekty są niesamowite, a celebryta dzielnie się trzyma w swoich postanowieniach i nie ma zamiaru wracać do dawnej tuszy, co dosadnie podkreślił na Instagramie:

R.I.P. Prosiaku 05.07.2016. Spoczywaj w pokoju smutnego byłego życia. Nie wracaj, nie tęsknię, nie pozdrawiam - napisał Mateusz.

Internauci lubią Borkowskiego za szczerość i otwartość. Jego historia jest dla nich motywacją, aby zabrać się za siebie.

Wygrać walkę z samym sobą, to najcięższe, co może być. Gratulacje, ja też walczę.
Szacunek głównie za samozaparcie i ciężką pracę!
Bye bye grubas. Twoja przemiana powinna być przykładem dla wszystkich innych ludzi, którzy przestali o siebie dbać, jesteś zajebisty ziom, że dałeś radę - czytamy w komentarzach pod wspomnianym postem.

Komentującym trzeba przyznać rację; metamorfoza ale też ciągłe trzymanie się wyznaczonej diety, jak i dystans do samego siebie Borkowskiego są godne podziwu.

Zobacz wideo Mateusz Borkowski "Big Boy": Nigdy nie ćwiczę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.